Alberts Prosa ar bumbu.

Vladimira Volčeka komanda, gatavojoties jaunai sezonai, Elektrum Olimpiskā centra hallē aizvadīja savu pirmo pārbaudes spēli. „Riga FC” kluba kreklos debitēja Latvijas izlases pussargs Artūrs Zjuzins, aizvadītās sezonas Virslīgas čempions Vladislavs Kurakins, kā arī 2016. gada Latvijas kausa ieguvēji Vitālijs Smirnovs, Boriss Bogdaškins un Daniils Turkovs.

Spēle tika aizvadīta saīsinātā formātā – divi puslaiki pa 40 minūtēm. Jau mača 2.minutē bijušais „Riga” komandas spēlētājs Roberts Savaļnieks lieliski izpildīja soda sitienu un atklāja rezultātu – 0:1. Puslaika vidū laba iespēja palielināt starpību bija Aleksandram Fertovam, bet par laimi Kurakins lēcienā aizsniedzās līdz bumbai un pārvirzīja to pārliktnī. Tuvāk pārtraukumam divas izcilas iespējas izlīdzināt rezultātu palaida nominālie viesi: Pētersona sitienu no tuvas distances lieliskā stilā atvairīja Māliņš, bet Turkova piegājiens ar galvu pēc rikošeta atsitās pret vārtu stabu.

Aptuveni šajā laika periodā „Riga” rindās notika vēl paris interesantu debiju. Uzbrukumā parādījās igaunis Alberts Prosa, bet pēdējā robežā Kurakinu nomainīja pieredzējušais Deniss Romanovs. Abi šie spēlētāji komandai pievienojās uz pārbaudes laiku.

Īsi pēc pārtraukuma divas labas iespējas neizdevās izmantot Armandam Pētersonam, kurš bija viens no aktīvākajiem „lauvu” sastāvā. Pēc sitiena ar galvu varēja iesist raženais aizsargs no Krievijas Savēlijs Kozlovs, bet arī viņam nepaveicās. Taču paveicās Prosam, kurš pēc Oļega Timofejeva piespēles eleganti ar pēdu pieskārās bumbai un panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Pēc šīs spēles „Riga FC” komanda dodas Ziemassvētku brīvdienās. Līdz 14. datumam „lauvas” turpinās gatavoties Skonto hallē un noslēgs šo posmu ar vēl vienu pārbaudes maču galvaspilsētā pret Klaipēdas „Atlantas”. Savukārt 16. Janvārī rīdzinieki dosies uz Dubaiju, kur vienībai ir paredzēta divu nedēļu gara treniņnometne un trīs pārbaudes spēles.