Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Skonto stadionā ‘’Riga’’ FC Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas ietvaros pulksten 18:00 uzsāks spēli pret ‘’Ventspili’’. Uzvaras gadījumā rīdzinieki jau šovakar iegūs čempionu trofeju, tāpēc ļoti ceram uz skaļu Jūsu atbalstu šī mērķa izpildīšanā.

 

Pret ‘’Ventspili’’ spēlējām trešdien Latvijas kausa finālā, kas kļuva par kārtējo dramatisko maču ‘’Riga’’ FC vēsturē. Uzvarētāju komandas nenoskaidroja ne 90, ne 120 minūšu laikā, tāpēc viss nonāca līdz pēcspēles sitieniem. Sēriju krietni labāk uzsāka Kurzemes klubs, kura vārtsargs atvairīja divus no pirmajiem trim sitieniem. Turpinājumā ‘’Riga’’ FC demonstrēja spēcīgu raksturu, lieliski spēlēja vārtsargs Roberts Ozols, un kopīgiem spēkiem rīdzinieki izcīnīja tik ļoti kāroto trofeju.

 

Latvijas futbola Virslīgā situācija ir tāda, ka ‘’Riga’’ FC šobrīd tuvāko sekotāju ‘’Ventspili’’ trīs kārtas pirms čempionāta beigām apsteidz par sešiem punktiem, kas nozīmē, ka mūsu klubam jau šovakar uzvaras gadījumā ir iespēja garantēt Latvijas čempionu titulu un izcīnīt otro trofeju piecu dienu laikā.

 

Pret ‘’Ventspils’’ komandu šajā sezonā esam spēlējuši četras reizes – trīs Virslīgā un jau pieminētajā Latvijas kausa finālā. Virslīgas ietvaros aizvadītas trīs saspringtas un ļoti līdzīgas spēles. Sezonas ievadā Ventspilī piedzīvots zaudējums ar minimālu 0:1, bet turpinājumā ar šādu pašu rezultātu rīdziniekiem izdevās uzvarēt gan Rīgā, gan Ventspilī.

 

Pēc Latvijas kausa izcīņas finālspēles ‘’Riga’’ FC futbolisti vakarā devās uz kopīgām vakariņām Vecrīgā, kopīgām sarunām un priekiem veltīja aptuveni stundu, pēc kā atgriezās viesnīcā un nākamajā rītā aizvadīja atjaunošanās treniņu. Piektdien un sestdien komanda aktīvi strādājusi Skonto stadionā, lai ir izdarītu visu maksimālas gatavības sasniegšanai.

 

‘’Riga’’ FC spēli pret Ventspili komandu šovakar Skonto stadionā sāks pulksten 18:00. Biļetes pirms spēles varēsiet iegādāties Skonto stadionā, un to cena būs 5 eiro, skolēniem līdz 12 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem 50% atlaide. Bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas. Tiešraidē šo spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls. Uz tikšanos stadionā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?