Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Riga FC RTU stadionā aizvadīs sezonas pirmo mājas spēli Latvijas futbola Virslīgā! Mača sākums pret Valmiera Glass ViA pulksten 14:00! Tiešraide Best4SportTV Extra! 

Latvijas čempionāts atsākas pēc divu nedēļu pauzes, kas bija sakarā ar nacionālo izlašu spēlēm. Šajā pauzē seši “Riga” FC futbolisti bija Latvijas nacionālās izlases sastāvā, bet pārējā komanda aizvadīja treniņnometni Kipras pilsētā Pafā, kur arī aizvadīja vienu pārbaudes spēli pret vietējo “Pafos” FC komandu (1:1).

Pirms tam Latvijas futbola Virslīgā rīdzinieki izcīnīja maksimālos sešus punktus. Pret “Jelgavu” viesos izcīnījām uzvaru ar 1:0, bet otrajā spēlē “Metta/LU” laukumā pieveicām pretiniekus ar minimālu pārsvaru 1:0.

“Valmiera Glass ViA” komandu šosezon vada Latvijā zināmais gruzīnu speciālists Tamazs Pertija. Lai arī pagājušajā sezonā komanda izcīnīja tikai astoto vietu, šogad tai ir krietni augstākas ambīcijas. Pirms sezonas valmierieši bija treniņnometnē Turcijā, tāpat pulcēts itin konkurētspējīgs sastāvs. Tāpat Valmieras komandā ir divi pagājušās sezonas čempioni – bijušie “Riga” FC futbolisti Boriss Bogdaškins un Krišs Kārkliņš.

Valmieras futbolisti izlaida sezonas pirmo kārtu, bet 17. martā sāka sezonu ar uzvaru pret BFC “Daugavpils” komandu. “Valmiera Glass ViA” sastāvā pa vārtiem guva Mārcis Ērglis un Alvis Jaunzems (2:0).

Mača sākums rīt RTU stadionā Rīgā pulksten 14:00. Biļetes cena uz šo spēli būs 3 eiro. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā shortcut.lv Best4SportTV Extra kanālā.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?