Šodien RTU stadionā Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē Riga FC aizvadīja ļoti vāju pirmo puslaiku, pēc kura vairs nespēja atspēlēties, atzīstot Valmiera Glass ViA pārākumu – 0:1. 6. aprīlī spēlēsim Daugavpilī.

Latvijas futbola Virslīgas ievadā pirms izlašu pārtraukuma “Riga” FC bija ieguvusi maksimālos sešus punktus – izbraukuma spēlē 1:0 pret “Jelgavu” un 2:1 pret “Metta/LU”. “Valmiera Glass ViA” izlaida pirmo spēlu kārtu, bet otrajā kārtā aizvadīja pārliecinošu spēli pret “Daugavpili” un pelnīti izcīnīja panākumu ar 2:0, katrā no puslaikiem gūstot pa vieniem vārtiem.

Mača ievadā rīdziniekiem bija pārsvars bumbas kontrolē, bet savu vārtu tuvumā Valmiera spēlēja kompakti un momentu mājiniekiem praktiski nebija. “Valmiera Glass ViA” ar bumbu demonstrēja labu ātrumu, kā rezultātā bieži vien rīdzinieki pārkāpa noteikumus.

Tieši no standarsituācijas viesi arī atklāja šīs spēles rezultātu. Pēc Kriša Kārkliņa centrējuma soda laukumā Elvis Stuglis nonāca cīņā ar diviem pretiniekiem, bumba veiksmīgi atleca pie Hektora Baguidī, kurš veikli izmantoja situāciju un raidīja bumbu vārtu stūrī (0:1). Diemžēl arī pēc pretinieku gūtajiem vārtiem “Riga” FC futbolisti nespēja pamosties, un valmierieši izveidoja vēl pāris momentus, tiesa, jāglābj nevienā no epizodēm Maksimam Uvarenko nebija. Rīdziniekiem pāris pusmomenti bija pēc individuāli labām darbībām, taču bīstamu sitienu tā arī nebija, 45 minūtēm noslēdzoties ar 1:0 viesu labā.

Jau ar otrā puslaika pirmajām minūtēm rīdzinieki ieguva bumbas kontroli un devās uz priekšu, bet valmierieši turpināja spēlēt pašaizliedzīgi, radot mūsējiem problēmas uzbrukumu veidošanā. Ar Darko Lemajiča došanos laukumā ieguvām pārsvaru cīņā par gaisa bumbām, un laba iespēja bija Žoelam Bopesū, kurš no soda laukuma robežām sita pāri vārtiem. Pretiniekiem iespēju pretuzbrukumus īsti nebija, savukārt rīdzinieki lielu uzsvaru lika uz centrējumiem vārtu tuvumā. Izveidojām vēl pāris iespējas, taču stabilu sniegumu vārtos demonstrēja Vladislavs Lazarevs, tādējādi noslēgumā “Riga” FC bija spiesta samierināties ar zaudējumu 0:1.

Jau rīt rīdzinieki atgriezīsies treniņos, bet nākamā spēle “Riga” FC paredzēta 6. aprīlī, kad viesos tiksimies ar BFC “Daugavpili”. Šīs spēles sākums pulksten 16:00.