Lai arī izveidojām milzīgu daudzumu vārtu gūšanas momentu, arī šovakar nespējām gūt vārtus pret Valmiera Glass ViA, 21. kārtas spēlē cīnoties neizšķirti 0:0! 8. jūlijā lidosim uz Īriju!

Valmieras komanda līdz šim vakara bija vienīgā komanda, kuru rīdzinieki vēl nebija spējuši uzvarēt, pie tam abās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi ar identisku 0:1. Mājinieku galvenais treneris Mihails Koņems pirmo reizi šosezon pamatsastāvā sūtīja Norvēģijas spēlētāju Ibrahimu Abdisalamu, savukārt pēc ilgāka pārtraukuma starta vienpadsmitniekā devās centra aizsargs Elvis Stuglis, kuram šovakar, starp citu, dzimšanas diena.

Riga FC ar spēles pirmajām minūtēm ieguva pārsvaru bumbas kontrolē, un viesi ātri lika saprast, ka šajā spēlē gaidīs savas iespējas pretuzbrukumos. Ierasti aktīvs bija Felipe Brisola, kurš puslaika sākumdaļā izpildīja bīstamu sitienu no 18 metriem, taču precīzi spēlēja vārtsargs Vladislavs Lazarevs. Turpinājumā pēc viena no stūra sitieniem lieliska iespēja bija Žoelam Bopesū, kurš ar galvu sita nedaudz garām vārtiem.

Rīdzinieku uzbrukumi ar to nebeidzās, jo drīz vien labajā malā teicami nospēlēja Deniss Rakels, kurš ierāvās soda laukumā, piespēleja Romanam Debelko, kurš no ļoti labas pozīcijas sita garām vārtu apakšējam stūrim. Valmierai spēles pirmajā puslaikā izveidot kādu draudīgu uzbrukumu neizdevās, kas gan bija vājš mierinājums, jo rezultāta tablo pēc nospēlētām 45 minūtēm vēstīja neizšķirtu rezultātu 0:0.

Otrā puslaika sākumā rīdzinieki turpināja dominēt laukumā, brīžiem pretinieki vairs netika līdzi, kā rezultātā aizvien biežāk izcēlās arī nelieli asumi. 65. minūtē virpuli pretinieku pusē sagrieza mūsu brazīlieši Rožers un Brisola, Felipem pēc tam arī izpildot labu sitienu, pēc kura pretiniekus vēlreiz glāba Lazarevs. 85. minūtē uz maiņu nākušais Kamils Bilinskis sarūpēja iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, bet Brisolas raidīto sitienu atvairīja Lazarevs. Izskaņā izraut uzvaru nespējām un cīnījāmies neizšķirti 0:0.

8. jūlijā komanda lidos uz Īriju, kur 10. jūlijā “Oriel Park” stadionā paredzēta debija UEFA Čempionu līgas turnīrā pret vietējo “Dundalk”.