Jaroslavļas Shinnik realizēja 11 metru soda sitienu, bet mēs to nespējām izdarīt. FNL kausā zaudējums ar 0:1. Viss izšķirsies grupu turnīra pēdējā spēlē. Bet jau rīt spēle pret Ural.

FNL kausa izcīņā pirmo spēli Riga FC aizvadīja pirms dažām dienām, kad pārliecinoši ar 2:0 apspēlēja Mordovia futbolistus. Joprojām rīdzinieku sastāvā ir vairāki traumētie futbolisti, kuri nevarēja palīdzēt arī šodien, taču kopumā izvēles iespējas sastāvam ir lielas. Shinnik FNL kausa pirmajā mačā cīnījās neizšķirti 1:1 ar SKA Rostov, taču kopumā Jaroslavļas klubs ir viens no spēcīgākajiem FNL.

Ar spēles pirmajām minūtēm kļuva skaidrs, ka šajā spēlē cīņa būs krietni nopietnāka. Vārtu gūšanas momenti neveidojās, taču bija ļoti daudz divcīņu, asas epizodes, un pēc vienas no tādām Jaroslavļas komanda palika mazākumā. Gaisa divcīņā jaudīgi uzvarēja Herdi Prenga, bet Eldars Nizamutdinovs nebija apmierināts ar to, ka netika piešķirts noteikumu pārkāpums, un ļoti rupjā veidā savas pretenzijas izteica tiesnesim, par ko tika izraidīts no laukuma.

Rīdzinieki vairāk spēlēja ar bumbu, un 20. minūtē akrobātisku sitienu nedaudz garām vārtiem izpildīja Rožers. Shinnik gan nedomāja nosēsties aizsardzībā un principā turpināja spēlēt tāpat kā mača ievadā. Pie Roberta Ozola vārtiem bija vairākas standartsituācijas, taču bez bīstamiem sitieniem. Puslaika otrajā daļā Shinnik ieguva iniciatīvu, un pēc Prengas pārkāpuma soda laukumā 11 metru soda sitienu realizēja Aleksejs Pugins – 0:1. Atlikušajā puslaika daļā rezultāts uz tablo vairs neamainījās.

Otrā puslaika ievadā Oļegs Kononovs veica uzreiz sešas spēlētāju maiņas. Rīdziniekiem bija izteikts pārsvars bumbas kontrolē, bet precīzu darbību uzbrukumu noslēgumā pietrūka. 60. minūtē pēc Džordana Nkololo centrējuma uzreiz no gaisa sita Vjačeslavs Šarpars. Bumbas vārtu rāmī nelidoja.

Noslēdzošajā daļā spiediens uz “Shinnik” kļuva aizvien lielāks. Jaroslavļas komanda praktiski visu laiku pavadīja savā laukuma pusē. Bumba nekādi negribēja lidot pretinieku vārtos, bet izcila iespēja bija 90. minūtē. Pretinieku soda laukumā tika nogāzts Vladislavs Fjodorovs, un tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu. Romāns Debelko raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī, tomēr izcili nospēlēja pretinieku vārtsargs, kurš glāba savu komandu. Rīdzinieki pēdējās minūtēs vairākas reizes centrēja bumbu “Shinnik” soda laukumā, taču rezultātu sasniegt nespējām, piekāpjoties ar 0:1.

Rīt pulksten 17:00 ārpus FNL kausa rīdzinieki aizvadīs pārbaudes spēli pret vēl vienu Krievijas komandu “Ural”, savukārt FNL kausā D grupas noslēdzošā spēle paredzēta 21. februārī pret “SKA Rostov”.