Šovakar Kiprā pirmo zaudējumu FNL kausa izcīņā piedzīvoja ”Riga” FC, kas ar rezultātu 0:1 piekāpās Jaroslavļas “Shinnik” komandai. Ceturtdien grupas pēdējā spēlē tiksimies ar “Tyumen”.

FNL kausa pirmajā spēlē ”Riga” FC ar 3:1 pieveica Maskavas “Chertanovo”, bet grupas otrajā spēlē neizšķirti 0:0 cīnījās Jaroslavļas ”Shinnik” un ”Tyumen”, tādējādi pēc pirmās spēļu kārtas ”Riga” FC bija grupas līdere.

Mača ievadā rīdzinieki uzreiz savā īpašumā ieguva bumbas kontroli, taču pretinieku laukuma pusē kaut ko izveidot nespējām. ”Shinnik” ātri vien parādīja, ka spēj ātri no aizsardzības skriet uzbrukumā, un šādi asi pretuzbrukumi pirmajā puslaikā krievu klubam padevās vairākas reizes.

18. minūtē ”Shinnik” noorganizēja labu uzbrukumu, kura noslēgumā bumbu tukšos vārtos ieraidīja Eduards Bulija. Arī gūtajiem vārtiem ”Shinnik” spēja izveidot vairākus momentus, bet labi vārtos darbojās Maksims Uvarenko. ”Riga” FC vienīgā reālā iespēja bija 45. minūtē, kad Stefans Paničs labajā malā piespēlēja Aleksejam Višņakovam, kurš saspēlējās ar Ritvaru Ruginu, un Aleksejs pēc tam sita pāri vārtiem. Pēc pirmā puslaika bija iedzinējos ar 0:1.

Otrā puslaika ievadā spēlējām agresīvi, presingojām pretinieku, piespiedām kļūdīties, taču joprojām uzbrukumu noslēgumā pietrūka sapratnes un radošuma. Bez darba gan nebija arī Uvarenko, kurš savu darbu izdarīja lieliski. 63. minūtē rīdziniekiem bija labs uzbrukums – Višņakovs soda laukumā nogādāja bumbu Kamilam Bilinskim, bet viņa sitiens tika bloķēts. Turpinājumā pēc stūra sitiena nedaudz garām ar galvu sita Antonijs Černomordijs. Puslaika otrajā daļā vairākus sitienus no distances izpildīja Artūrs Karašausks, bumbai vārtu rāmī gan nelidojot. Izskaņā lieliem spēkiem devāmies uz priekšu, kas gan vēlamo rezultātu nedeva – zaudējums ar 0:1.

B grupas noslēdzošo spēli ”Riga” FC aizvadīs 14. februārī pulksten 18:15 pret ”Tyumen”. Pēc šīs spēles arī noskaidrosies, vai turpināsim cīņu par augstākajām vietām. Ceturtdien obligāti būs vajadzīga uzvara un jācer arī, ka punktus zaudēs ”Shinnik”.