Steniu Žuniors. Foto: Andrejs Guļko (Riga FC)

“Riga” FC otrajā pārbaudes spēlē Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) vakar ar 1:3 piekāpās Krievijas Premjerlīgas klubam “Rostov”. Vienīgos vārtus spēles otrajā minūtē rīdzinieku labā guva Jegors Klemenčuks. 29. janvārī noslēdzošā spēle AAE pret slovāku “Žilina”.

“Riga” spēles rezultātu atklāja jau 2. minūtē, kad lielisku centrējumu soda laukumā veica Jakubs Hora, un no vārtu priekšas bumbu tīklā ietrieca Jegors Klemenčuks, kurš rīdzinieku sastāvā šobrīd ir uz pārbaudes laiku un spēlē kreisā aizsarga pozīcijā. Ilgāku laiku laukumā risinājās līdzīga spēle, taču 27. minūtē ielaidām pavisam nevajadzīgus vārtus. Roberts Ozols notvēris bumbu to pārāk ilgi noturēja rokās, un galvenais tiesnesis piešķīra pretiniekiem iespēju izpildīt netiešo brīvsitienu.

To pēc partnera vieglas pieskaršanās bumbai eleganti realizēja meistarīgais Romāns Jerjomenko. Puslaika gaitā “Riga” FC izpildīja ļoti daudz standarsituāciju, taču izspiest maksimumu no tām nespējām, principā netiekot pat līdz labām sitiena pozīcijām. 42. minūtē “Rostov” guva vēl vienus vārtus, kad lieliski tika ārā no rīdzinieku presinga un arī tālāk uzbrukumu attīstīja veiksmīgi, noslēgumā no tuvas distances otros vārtus gūstot Jerjomenko. Tādējādi pēc pirmā puslaika “Rostov” bija vadībā ar 2:1.

Puslaika pārtraukumā gan Mihails Koņevs, gan Valērijs Karpins veica ļoti lielu skaitu spēlētāju maiņu, un principā otrajā puslaikā komandas darbojās jau ar citiem sastāviem. Otrā puslaika sākumā pie rīdzinieku vārtiem bija divas bīstamas epizodes, kad sabiedrotā bija veiksme un vārtus stabs. Rīdziniekiem uzbrukumā pietrūka enerģijas, un puslaika gaitā nebija neviena ļoti bīstama momenta pie “Rostov” vārtiem. Savukārt “Rostov” vienīgos vārtus guva no 11 metru atzīmes – soda laukumā Vjačeslavs Šarpars pārkāpa noteikumus pret Pāvelu Mamajevu, un viņš pat droši sitienu realizēja. 3:1 “Rostov” uzvara.

29. janvārī Dubaijā, “The Sevens” stadionā “Riga” FC aizvadīs noslēdzošo spēli šīs treniņnometnes ievaros. Pretiniekos mūsējiem būs slovāku “Žilina”. Mača sākums pulksten 15:00 jeb 13:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē maču būs iespējams vērot Riga Football Club Youtube profilā.