Boriss Bogdaškins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC pret 2016. gada čempioni Latvijas futbola Virslīgā Jūrmalas “Spartaku” aizvadīs 3. kārtas spēli. Mača sākums pulksten 14:00. Ceram uz Jūsu skaļu atbalstu arī Jūrmalā. 

Pēc divām aizvadītām spēlēm Latvijas čempionātā bija oficiālais nacionālo izlašu pārtraukums, kurā Latvijas izlasi pārstāvēja arī vairāki Rīgas komandas futbolisti. Bija gan patīkami brīži, gan arī sāpīgi zaudējumi, bet visi mūsu futbolisti atgriezās kluba sastāvā un aizvadīja nopietnu gatavošanos 3. kārtas spēlei pret jūrmalniekiem.

Sezonas sākumā aizvadījām labu un stabilu spēli pret “Liepāju” (1:0), bet otrajā mačā pret ventspilniekiem pietrūka radošu darbību uzbrukumā, kā rezultātā izspēlējām bezvārtu neizšķirtu 0:0. Pēc tam Vladimira Volčeka vadībā komanda pārsvarā aizvadīja divus treniņus dienā RTU mākslīgā seguma laukumā. Arī rīt pret “Spartaku” spēlēsim uz mākslīgā seguma.

Tāpat jāpiemin aizvadītā pārbaudes spēle, kurā ar 5:0 pieveicām Lietuvas pēc spēka otrās līgas klubu “Džiugas”. Šajā mačā labi rīdzinieku sastāvā iesaistījās pāris futbolisti, kuri rīdzinieku sastāvam pievienojās pēc otrās kārtas mača. Jūrmalas komanda tikmēr devās uz Rēzekni, kur aizvadīja treniņnometni.

Pret pagājušās sezonas čempioni 2016. gadā aizvadījām vairākas līdzīgas spēles, divas reizes spēlējot neizšķirti, bet pa reizei uzvaru izcīnot katrai no komandai. Te gan jāatzīmē, ka pēdējās kārtas spēlē mūsu komanda izcīnīja tehnisko uzvaru, jo kūrortpilsētas klubs nespēja sagatavot laukumu, lai tajā varētu aizvadīt Latvijas čempionāta maču. Tas gan notika pēc tam, kad “Spartaks” jau bija garantējis uzvaru Latvijas čempionātā.

Rīt Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā spēles sākums pulksten 14:00. Klātienē spēli apmeklēs arī kupls Rīgas komandas līdzjutēju pulks. Gaidām katru no Jums tribīnēs, lai kopā varētu cīnīties par otro uzvaru šajā sezonā.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?