Stefans Paničs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Kiprā pārbaudes spēlē Riga FC cīnījās neizšķirti 1:1 ar vietējo Pafos FC komandu. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva pussargs Stefans Paničs.

Mača pirmajā puslaikā laukumā bija vērojama līdzīga spēle. Abas komandas demonstrēja nepiekāpīgu futbolu, var pat teikt, ka spēle bija pozitīvā ziņā sportiski agresīva, tiesa, pirmajās 45 minūtēs gūtu vārtu nebija – 0:0.

53. minūtē “Pafos” FC atklāja spēles rezultātu, taču ilgi nebija jāgaida arī rīdzinieku atbilde, kad 58. minūtē 1:1 panāca pussargs Stefans Paničs. Brīžiem pārsvars bija vienai komandai, brīžiem – otrai, taču veiksmīgi darbojās abu komandu vārtsargi, un ne “Riga” FC, ne “Pafos” FC izraut uzvaru nespēja, galarezultātā tiekot fiksētam likumsakarīgam neizšķirtam – 1:1.

Komanda uz Kipras pilsētu Pafu devās 16. martā, dienu pēc izcīnītas 2:1 uzvaras Latvijas futbola Virslīgas spēlē pret “Metta/LU”. Pafa komandu lutina ar lieliskiem laikapstākļiem, kas ir izcili kvalitatīvu treniņu aizvadīšanai. Dzīvojām, kā jau tas pēdējās treniņnometnēs bijis ierasts, “Aliathon Holiday Village Hotel”.

Šajās dienās futbolisti ļoti smagi strādājuši, lai uzlabotu savu fizisko formu, kā arī pie veiksmīgākas kopējās spēles izveidošanas. Otrdien atgriezīsimies Rīgā, kad turpināsim gatavošanos 3. kārtas spēlei Latvijas futbola Virslīgā pret “Valmiera Glass ViA”.