Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Svētdien, 13. augustā, Skonto stadionā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 18. kārtas tiksies ar citu galvaspilsētas klubu ”Metta/LU”. Mača sākums pulksten 19:00. Šajā mums tik grūtajā brīdī ceram uz skaļu līdzjutēju atbalstu, lai atgrieztos uz uzvaru takas! 

Šobrīd ir smagākais brīdis šajā sezonā. Pēc treneru nomaiņas esam piedzīvojuši divus zaudējumus pēc kārtas. Pēdējās divas nedēļas daudz esam strādājuši pie tā, lai mainītu savu spēli un spētu savus līdzjutējus iepriecināt ar vairāk gūtiem vārtiem, kas pēdējos mačos ir bijusi lielākā problēma.

Pret ”Ventspili” ritēja līdzīga cīņa, bet diemžēl otrā puslaika sākumdaļā nevajadzīgu sarkano kartīti nopelnīja Oļegs Laizāns, pēc kā ielaidām divus bezatbildes vārtus un zaudējām ar 0:2. Pret ”Spartaku” daudz kontrolējām bumbu, bet pietrūka paša galvenā – gūtu vārtu. Čempionāta līdervienībām savukārt lieliski izmantoja savas iespējas pretuzbrukumos un sagādāja mūsējiem sakāvi ar vēl vienu 0:2.

Pret ”Metta/LU” šajā sezonā aizvadītas divas spēles un abās spēlējām neizšķirti. RTU stadionā pirmajā puslaikā nonācām iedzinējos ar 0:2, spējām atspēlēties un iegūt vismaz punktu (2:2). Otrā spēle jau bija pilnībā citādāka – maz vārtu gūšanas momentu, kā rezultātā noslēgumā pat itin loģisks bezvārtu neizšķirts.

”Jācīnās par katru bumbu laukumā. Mums ir jācīnās ar cieņu pret klubu, pilsētu un futbolu kopumā. Jāsāk krāt punkti. Tie mūs saglabās cīņā. Šajā nepatīkamajā brīdī mums ir ļoti jākoncentrējas, jāvāc punkti un jācīnās par katru bumbu. Tad varbūt arī veiksme palīdzēs,” tā pirms gaidāmās spēles izteicās galvenais treneris Slaviša Stojanovičs.

Šobrīd turnīra tabulā ar 20 punktiem 15 spēlēs ”Riga” FC ierindojas nepatīkamajā ceturtajā vietā. ”Ventspils” ar 23 punktiem ir trešajā vietā, otro pozīciju ar 26 punktiem ieņem ”Liepāja/Mogo”, bet līdere joprojām ir Jūrmalas ”Spartaks” (28). ”Metta/LU” iekrājusi deviņus punktus un atrodas pēdējā septītajā vietā.

Rīt spēles sākums Rīgā, Skonto stadionā pulksten 19:00. Tiekamies Latvijas labākā stadiona tribīnēs. Tie, kas klātienē nevarēs ierasties, maču tiešraidē varēs vērot portālā Sportacentrs.com.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?