Oļegs Laizāns. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt RTU stadionā “Riga” FC aizvadīs kārtējo Latvijas futbola Virslīgas spēli, 8. kārtas ietvaros spēkojoties ar “Liepāju”. Mača sākums pulksten 18:00. Tiešraide Best4SportTV Extra. 

“Riga” FC sezonas ievadā sešās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras un ar 12 punktiem turnīra tabulā ieņem otro vietu. Iepriekšējā kārtā Rīgas derbijā ar 1:3 atzinām RFS pārākumu. Šī galvaspilsētas komanda ar 21 punktu šobrīd arī ir čempionāta līdervienība, izcīnot uzvaras visās septiņās spēlēs.

Pret RFS spēli aizvadījām sestdien, tādējādi šajā īsajā laikā ļoti svarīgi komandai ir bijis atjaunot spēkus un sakopot domas, lai jau rīt atgrieztos uz uzvaru takas. Sezona ir gara, tāpēc laika pārdzīvot par zaudējumu nav, katru dienu smagi strādājam, lai pēc iespējas ātrāk arī komandas demonstrētais sniegums kļūtu kvalitatīvāks.

“Liepājai” sezonas sākums pagalam nav izdevies. Komanda, kura pirms čempionāta sākuma tāpat kā “Riga” FC tika pieskaitīta čempionāta galvenajiem favorītiem, šobrīd turnīra tabulā ieņem tikai astoto vietu deviņu komandu konkurencē, tiesa, seši punkti ir vēl četrām komandām, pie tam labāko trijnieks ir tikai četru punktu attālumā.

“Riga” FC un “Liepāja” pagājušajā sezonā aizvadīja četras savstarpējās spēlēs Latvijas futbola Virslīgas turnīrā. Ar šo Kurzemes komandu pagājušajā sezonā punktus sadalījām uz pusēm. Pa reizei katra no komandām izcīnīja pa minimālajai 1:0 uzvarai, bet divās spēlēs tika fiksēts neizšķirts rezultāts – 2:2 un 0:0.

Rīt RTU stadionā spēles sākums paredzēts pulksten 18:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot www.shortcut.lv Best4SportTV Extra kanālā. Tiekamies stadionā!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?