Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Zemgales Olimpiskajā centrā “Riga” FC aizvadīs otro izbraukuma spēli šajā sezonā. Latvijas futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē tiksimies ar “Jelgavu”! Spēles sākums pulksten 18:00. Tiešraide Best4SporTV kanālā!

“Riga” FC pēc trim nospēlētām kārtām ar divām uzvarām un vienu zaudējumu ierindojās otrajā vietā. Sezonas pirmajā spēlē ar 2:0 droši apspēlējām “Valmieru”, kam sekoja neveiksmīga spēle pret Jūrmalas “Spartaku” (1:2), taču čempioni ātri spēja saņemties un reabilitātējās jau nākamajā mačā, kad ar 2:0 pārliecinoši pieveica “Liepājas” futbolistus.

“Jelgava” pirmajās divās spēļu kārtās savāca maksimālos sešus punktus – 2:1 izrauta uzvara viesos pret “Tukumu” un 1:0 laimīga uzvara pret “Daugavpili”, kuras sastāvā mača beigu daļā komandas leģionārs praktiski no centra raidīja bumbu savos vārtos. Trešajā kārtā “Jelgava” savas iespējas vairs neizmantoja un ar 0:1 viesos zaudēja “Mettai”.

“Jelgavas” komandu arī šajā gadā vada baltkrievu speciālists Oļegs Kubarevs, kurš pie kluba stūres stājās pagājušajā gadā, kad īsu laiku pastrādāja arī “Riga” FC. Zemgales komandas sastāvā ir diezgan labs balanss starps Latvijas jaunajiem un jau itin pieredzējušajiem futbolistiem, un liela loma vienības sniegumā ir vairākiem Ukrainas spēlētājiem.

Jāatzīmē, ka pagājušajā sezonā pret “Jelgavu” rīdziniekiem klājās ļoti sarežģīti, jo četrās spēlēs no maksimālajiem 12 punktiem ieguvām tikai četrus. Pirmās kārtas spēlē uzvarējām ar 1:0, bet atlikušajā sezonas daļā pieveikt šo komandu nespējām – viens zaudējums ar 0:1 un neizšķirti 1:1 un 0:0.

Rīt Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā spēles sākums paredzēts pulksten 18:00. Arī šis mačs tiks aizvadīts bez līdzjutēju klātbūtnes tribīnēs. Tiešraidē maču demonstrēs Best4SportTV kanāls.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?