Vēl soli tuvāk mērķim. Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 31. kārtas spēlē “Riga” FC ar 2:0 pieveica BFC “Daugavpils” komandu. Pa vārtiem Vladislavam Fjodorovam un Stefanam Paničam. Sestdien lidojam uz 11 dienu treniņnometni Kiprā.

Pret “Daugavpils” komandu šosezon bijām aizvadījuši trīs spēles, visās izcīnot trīs punktus un nevienā no mačiem neielaižot vārtus – 1:0, 3:0, 4:0. Līdzīgi kā iepriekšējos mačos rīdziniekiem bija jāiztiek bez vairākiem futbolistiem, kuri izkrituši no sastāva savainojumu dēļ, taču rotācijas iespējas Mihailam Koņevam arī šajā situācijā bija pietiekami lielas.

“Riga” FC ar spēles pirmajām minūtēm ieguva milzīgu pārsvaru bumbas kontrolē, un daugavpilieši uzreiz lika noprast, ka savas iespējas šajā vakarā gaidīs pretuzbrukumos. Blīvā pretinieku aizsardzība pirmajā puslaikā radīja lielas problēmas. Pietrūka ātruma saspēlē, kā rezultātā pie labiem momentiem netikām. Arī “Daugavpilij” reālu iespēju nebija, un pēc 45 minūtēm tablo vēstīja neizšķirtu 0:0.

Otrajā puslaikā rīdzinieki pilnība turpināja dominēt laukumā, centās uzlauzt pretinieku aizsardzību dažādos veidos, līdz tas beidzot izdevās 68. minūtē. Kreisajā malā bumbu saņēma Vladislavs Fjodorovs, pussargs uzsāka kustību uz laukuma centru un tad izdarīja ļoti spēcīgu un neērtu vārtsargam sitienu vārtu tuvajā stūrī – 1:0. Rīdzinieki turpinājumā neizmantoja vēl pāris lieliskus momentus, taču punktu pielika 85. minūtē, kad lielisks sitiens tuvajā stūrī padevās Stefanam Paničam – “Riga” FC uzvara ar 2:0 un vēl viens solis pretim titulam.

“Riga” FC tagad būs ilgāks pārtraukums Latvijas čempionātā, un komanda no 5. līdz 15. oktobrim aizvadīs treniņnometni Kipras pilsētā Pafā.