Artūrs Karašausks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien pulksten 16:00 Riga FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 4. kārtas spēli. Lauvas viesos tiksies ar BFC Daugavpili! Tiešraidē spēli varēsiet vērot Best4SportTV kanālā.

“Riga” FC Latvijas futbola Virslīgā startēja ar divām uzvarām viesos (1:0 pret “Jelgavu” un 2:1 pret “Metta/LU”), bet pēc izlašu pārtraukuma atgriezāmies ar sezonas vājāko sniegumu un piekāpāmies “Valmiera Glass ViA” futbolistiem, atzīstot pretinieku pārākumu ar minimālu 0:1.

Pēc šādas spēles, protams, pastiprināti analizējām neveiksmes iemeslus, daudz strādājām taktiski un turpinājām uzlabot sapratni laukumā. Šonedēļ bija diezgan aktīvi treniņi, un rīdzinieki ir kaujinieciski noskaņojušies, lai reabilitētos par neveiksmi iepriekšējā kārtā.

BFC “Daugavpils” komanda šosezon atgriezusies Latvijas futbola spēcīgākajā čempionātā, pie tam pirmajā spēlē to izdarīja ar izcīnītu uzvaru pret “Metta/LU” (0:1). Otrajā spēlē Daugavpils komanda gan nespēja viesos uzvarēt Valmieru, katrā no puslaikiem ielaida pa vārtiem un zaudēja ar 0:1.

Pret BFC “Daugavpili” rīdzinieki pēdējo spēli aizvadīja 2017. gada 9. aprīlī Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Toreiz “Riga” FC pārliecinoši uzvarēja ar 3:0 un vārtus guva Hizirs Apajevs, Andrejs Kovaļovs un Armands Pētersons. Skaidrs, ka kopš tās spēles abu komandu sastāvi ir mainījušies itin būtiski, lai gan pretinieku komandā palikuši daudzi vietējie Daugavpils futbola audzēkņi, taču klāt nākusi virkne jaunu leģionāru.

Rīt spēles sākums “Celtnieka” stadionā Daugavpilī paredzēts pulksten 16:00. Šīs spēles galvenais tiesnesis būs Dmitrijs Naļivaiko. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.