Ivans Lukjanovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, 6. oktobrī, ”Riga” FC pirms divu nedēļu pārtraukuma aizvadīs spēli Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas ietvaros. Rīdziniekiem pretī stāsies cita galvaspilsētas komanda ”Metta/LU”. Spēles sākums Skonto stadionā pulksten 15:00!

Iepriekšējo spēli ”Riga” FC nospēlēja pirms nedēļas, kad guva emocionālāko panākumu sezonā, atspēlējoties no 0:1 un izskaņā pieveicot RFS ar 2:1. Emocijas pēc šādas spēles futbolistiem un visiem komandas atbalstītājiem bija fantastiskas, taču svinībām vēl nekāda pamata nebija, un ”Riga” FC ātri centās aizmirst spēli pret RFS un pievērsās treniņiem, gatavojoties cīņai pret ”Metta/LU”.

Futbolisti ir aizvadījuši labu treniņu nedēļu un ir maksimāli koncentrējusies, lai varētu turpināt demonstrēt labu sniegumu un sasniegt arī vēlamo rezultātu.

”Metta/LU” ir gados jauna, talantīga un enerģiska komandu, kuru nedrīkst nenovērtēt. Pret šo vienību šosezon esam spēlējuši četras un visos mačos izcīnījām uzvaras, bet neviena no spēlēm nebeidzās bez nervozitātes. Virslīgā izdevās gūt panākumus ar 1:0, 1:0 un 2:0, bet Latvijas kausa pusfinālā ”Metta/LU” spēja gūt vārtus un uzvarējām ar 2:1.

Situācija turnīra tabulā ir patīkama – ”Riga” FC ar 23 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem ieņem pirmo vietu, tuvāko sekotāju ”Ventspili” apsteidzot par četriem punktiem. Pēdējā laika neveiksmes iedragājušas RFS pozīcijas, un šī komanda nokritusi jau uz trešo vietu ar 46 punktiem, ”Liepāja/Mogo” esot vairs tikai četrus punktus tālāk. ”Metta/LU” ar 13 punktiem ierindojas septītajā pozīcijā.

Mača sākums Skonto stadionā rīt pulksten 15:00. Biļetes variet iegādāties ”Biļešu Serviss” kasēs vai pirms mača Skonto stadionā. Tiem, kas nevarēs ierasties klātienē, tiešraidē būs iespēja vērot spēli Best4SportTV Extra kanālā.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?