Pirms garāka pārtraukuma rīt Skonto stadionā “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas cīņu pret BFC “Daugavpils” komandu. Jāsper pēdējie soļi pretim titulam! Mača sākums pulksten 18:00! Tiešraide Best4SportTV kanālā.

Iepriekšējā spēlē “Riga” FC pie pozitīvām emocijām nespēja tikt, jo Latvijas kausa pusfinālā ar 1:3 piekāpās RFS komandai, lai arī lielāko spēles daļu kontrolējām bumbu un otrajā puslaikā izveidojām daudzus vārtus gūšanas momentus.

Komandas atbalstītāji un žurnālisti pamanīja, ka sastāvā nav vairāku potenciālo līderu. Diemžēl pēc smagās Eirokausu sezonas un cīņas uz mākslīgā seguma laukuma Valmierā vairāki futbolisti no ierindas izkrituši savainojumu dēļ. Vladislavam Gabovam pat veikta ceļgala operācija, par ko iepriekš jau rakstījām.

Situācija Latvijas futbola Virslīgā gan joprojām ir ļoti komfortabla, un “Riga” FC komanda strauji soļo pretim otrajam čempiontitulam pēc kārtas. Kamēr tas nav nodrošināts, atslābināties nedrīkst. Šobrīd situācija ir tāda, ka sešās spēlēs ir jāizcīna četri punkti, lai neatkarīgi no citiem rezultātiem garantētu trofeju. Pastāv gan varbūtība titulu izcīnīt jau rīt – pašiem ir jāuzvar BFC “Daugavpils” komanda, bet RFS jāzaudē punkti pret “Mettu”.

“Daugavpils” sezonas izskaņā risina citus uzdevumus, un Latgales komanda noteikti grib izvairīties no pēdējās vietas un pārspēlēm. Šobrīd Viktora Moroza vadītā komanda ar 26 punktiem ieņem astoto vietu, bet “Metta” atpaliek tikai par diviem punktiem. “Riga” FC pret Daugavpils vienību šosezon izcīnījusi trīs uzvaras trīs spēlēs un nav ielaidusi nevienus vārtus – 1:0, 3:0 un 4:0.

Mača sākums Skonto stadionā rīt pulksten 18:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.