Oļegs Laizāns un Aleksandrs Kosoričs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau šovakar, pulksten 19:20, Skonto stadionā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēli pret pagājušās sezonas čempioni un pašreizējo līdervienību Jūrmalas ”Spartaku”. Arī šoreiz ar Jūsu atbalstu ceram turpināt uzvaru sēriju.

”Riga” FC izcīnījusi uzvaras pēdējās piecās spēlēs pēc kārtas (trīs Virslīgā, divas kausa izcīņā), bet īpaši patīkamas bija iepriekšējās divas nedēļas, kad rīdzinieki spēja izturēt fiziski sarežģītāko brīdi sezonā, 12 dienu laikā izcīnot četras uzvaras, kas ļāva iekļūt Latvijas kausa finālā un Virslīgā pakāpties uz otro vietu.

Pret ”Spartaku” šogad esam spēlējuši tik daudz kā ne ar vienu citu komandu. Iepriekšējā kausa izcīņā uzvarējām divās spēlēs, bet Virslīgā līdz šim nav izdevies jūrmalniekus apspēlēt – divi zaudējumi ar 0:2 un reizi spēlēts neizšķirti 1:1. Jūrmalas komanda bija mūsējo pretiniece arī pēdējā kausa izcīņas pusfinālā, un rīdzinieki pamatlaika pēdējā sekundē ielaida vārtus (1:1), taču papildlaikā 2:1 uzvaru izrāva Darko Lemajičs.

Diemžēl sestdienas vakarā rīdziniekiem būs jāiztiek bez smailes uzbrucēja Lemajiča, kurš pēdējos mačos spēlējis būtisku lomu ”Riga” FC panākumos. Darko nopelnīja divas dzeltenās kartītes spēlē pret ”Ventspili”. Ar Jūrmalas ”Spartaku” vairs nav Artjoms Habeloks, savainojumi ir Edgaram Vardanjanam, Elvim Stuglim, tāpat pieteikumā iepriekš nav bijis Vladislavs Kozlovs.

Ja ”Riga” FC pēdējie rezultāti bijuši lieliski, tad grūtāks posms sezonā ir ”Spartakam”. Jūrmalnieki zaudējuši divas no trim spēlēm arī pēc trenera maiņas, pie stūres stājoties galvenajam trenerim lietuvietim Valdam Urbonam.

Turnīra tabulā ”Spartaks” gan joprojām ir līdere, taču zaudēta jau ļoti liela daļa no iepriekš šķietami drošā pārsvara – 20 spēlēs jūrmalnieki iekrājuši 37 punktus, kamēr otrajā pozīcijā ir ”Riga” FC ar 33 punktiem. Trešajā pozīcijā ierindojas RFS, kas iekrājusi 32 punktus, bet ir viena spēle rezervē. Tālāk ar 30 punktiem 20 mačos ir ”Liepāja/Mogo”, bet labāko piecinieku ar 28 punktiem noslēdz ”Ventspils”.

Mača sākums Skonto stadionā pulksten 19:20. Mēs ļoti ceram uz Jūsu skaļu atbalstu, jo tas ir viens no priekšnoteikumiem labai spēlei! Tiekamies tribīnēs!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?