Šovakar Skonto stadionā ”Riga” FC Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē atspēlējās no 0:1 pret ”Metta/LU”, otrajā puslaikā guva divus vārtus un svinēja panākumu ar 2:1. Pa vārtiem guva Ivans Lukjanovs un Kamils Bilinskis.

Pret ‘’Metta/LU’’ šosezon bija aizvadītas četras spēles, visās parākiem esot ‘’Riga’’ FC futbolistiem, taču nevar teikt, ka kāds no panākumiem būtu bijis viegls – 1:0, 1:0, 2:0 Virslīgā un 2:1 Latvijas kausa izcīņas pusfinālā. Savainojumu dēļ mūsējiem šodien palīdzēt nevarēja Vladislavs Gabovs, Darko Lemajičs un Romāns Mickevičs, bet jau ilgāku laiku no sastāva izkrituši ir Oļegs Laizāns un Bogdans Kovaļenko.

‘’Riga’’ uzreiz spēles ievadā ieguva lielu pārsvaru bumbas kontrolē un veidoja interesantus uzbrukumus. Sestajā minūtē pēc Vladimira Bajenko diagonālās piespēles soda laukumā ierāvās Deniss Rakels, sekoja piespēle Ivanam Lukjanovam, kurš pārsita pāri vārtiem. Dažas minūtes vēlāk labs uzbrukums pa otru malu, kura noslēgumā Tomislavam Šaričam neizdevās sitiens no aptuveni 14 metriem.

‘’Metta/LU’’ atbildēja ar pretuzbrukumiem, un 30. minūtē Ņikita Ivanovs soda laukumā apspēlēja Bajenko un trieca bumbu vārtu tīklā (0:1). Pēc šāda pavērsiena varēja just, ka mūsējie sāk izteikti steigties. ‘’Riga’’ piederāja liels pārsvars spēles ziņā, daudzas reizes mājinieki pietuvojās pretinieku soda laukumam, taču pietrūka noslēdzošo sitienu. Pēc pirmā puslaika ‘’Riga’’ FC bija iedzinējos ar 0:1.

Otrā puslaika ievadā galvenais treneris Viktors Skripņiks nolēma mainīt Bajenko un Štefanu Paniču, viņu vietā laukumā sūtot Felipi Brisolu un Tjagu Primau. 60. minūtē pretinieku soda laukumā ielauzās Kamils Bilinskis, kurš tika notriekts, un 11 metru soda sitienu droši realizēja Ivans Lukjanovs (1:1). ‘’Riga’’ FC turpināja veidot vienu uzbrukumu pēc otra, un 67. minūtē ar galvu labs sitiens padevās Rakelam – bumba atsitās pret vārtu stabu, taču pirmais bija Bilinskis, kurš izvirzīja mājiniekus vadībā (2:1). Atlikušajā spēles laikā Skripņika vadītā komanda kontrolēja notikumus laukumā un uzvarēja ar 2:1.

Nākamā spēle Latvijas futbola Virslīgas turnīrā paredzēta 20. oktobrī Skonto stadionā pulksten 13:00 pret ”Jelgavu”.