“Riga” FC. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 2. kārtas spēli. Rīdzinieki viesosies pie “Mettas/LU”. Mača sākums pulksten 18:00, tiešraide kanālā Best4SportTV Extra.

Latvijas čempione un Latvijas kausa ieguvēja “Riga” FC atklāja Latvijas futbola Virslīgas jauno sezonu ar spēli viesos pret “Jelgavu”. Aleksejs Višņakovs pirmos vārtus guva 8. minūtē, bet atlikušajā laikā rezultāts uz tablo vairs nemainījās, un “Riga” FC svinēja panākumu ar minimālu pārsvaru 1:0.

“Metta/LU” pirmo spēli aizvadīja viesos pret BFC “Daugavpili”. Spēle aizritēja ar Daugavpils komandas pārsvaru, bet izraut uzvaru mājiniekiem izdevās vien pašās spēles beigās, kad pēc stūra sitiena izcēlās centra aizsargs Daniels Balodis.

Šajā nedēļā pirmdien, otrdien un trešdien Rīgā bija itin slikti laikapstākļi, kā rezultātā komanda izmantoja iespēju aizvadīt treniņus Skonto hallē. Ceturtdien komanda pirmsspēles treniņu aizvadīja RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā. Pēc izcīnītās uzvaras komandā ir lielisks noskaņojums un milzīga vēlme ierakstīt vēl trīs punktus turnīra tabulā pirms došanās izlašu pārtraukumā, kurā septiņi “Riga” FC futbolisti pievienosies nacionālajai izlasei, Nils Toms Puriņš – U21 izlasei, bet pārējā komanda dosies uz treniņnometni Kipras pilsētā Pafā.

Ar “Metta/LU” komandu pagājušajā sezonā tikāmies piecas reizes – četras Virslīgas čempionātā, kā arī Latvijas kausa pusfinālā. “Riga” FC uzvaras izcīnīja visās piecās spēlēs, tiesa, jāatzīmē, ka četrās no piecām spēlēm pieveicām pretiniekus tikai ar vienu vārtu pārsvaru, gūstot panākumus attiecīgi ar 1:0, 1:0, 2:0, 2:1 un 2:1.

Rīt spēles sākums Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā pulksten 18:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Best4SportTV Extra kanālā interneta vietnē www.shortcut.lv, bet mēs ceram uz skaļu Jūsu atbalstu arī klātienē!