Aleksejs Višņakovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien  RTU stadionā Riga FC pēdējā spēlē pirms Latvijas futbola Virslīgas sākuma ar rezultātu 2:0 uzvarēja Igaunijas komandu Paide. Pa vārtiem Aleksejam Višņakovam un Kamilam Bilinskim.

Igaunijas komanda “Paide” pagājušajā sezonā valsts spēcīgākajā čempionātā 36 spēlēs sakrāja 51 punktu un čempionātā izcīnīja piekto vietu desmit komandu konkurencē. Laikapstākļi šodien nebija tie patīkamākie – aptuveni divi grādi zem nulles. Skaidrs, ka uzdevums pēdējā spēlē pirms čempionāta sākuma bija izcīnīt uzvaru.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm ‘’Riga’’ FC ieguva bumbas kontroli, mēģināja uzbrukumus veidot caur abām malām, taču bīstamu sitienu pa vārtiem nebija. ‘’Paide’’ arī izdevās pāris asi uzbrukumi, īpaši izcēlās pretinieku leģionāri. Puslaika beigu daļā bīstams soda sitiens padevās Vladislavam Fjodorovam, bet viesus glāba vārtsargs. Dažas minūtes vēlāk pretiniekiem bija lieliska iespēja, vārtos meistarību nodemonstrējot Maksimam Uvarenko. Pēdējā minūtē rīdzinieki atklāja rezultātu, kad Kamils Bilinskis piespēlēja Aleksejam Višņakovam, un viņš no tuvas distances atklāja rezultātu – 1:0.

Otrā puslaika sākumā ‘’Paide’’ tika pie divām iespējām izlīdzināt rezultātu – abos gadījumos pretinieku priekšējās līnijas spēlētāji nonāca aci pret aci ar Uvarenko, taču vārtu rāmī viesu futbolisti trāpīt nespēja. 58. minūtē soda laukumā tika notriekts Aleksejs Višņakovs, un 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Kamils Bilinskis – 2:0! Puslaika beigu daļā viesiem bija vēl viens moments, un rīdziniekus glāba Nils Toms Puriņš. Arī mājinieki bija iespējas gūt vārtus, atlikušajā spēles laikā rezultātam uz tablo vairs nemainot un rīdziniekiem izcīnot uzvaru ar 2:0.

‘’Riga’’ FC pirmo spēli jaunajā sezonā aizvadīs 9. martā, kad pulksten 13:00 viesos uzsāks spēli pret Jelgavas komandu.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?