Riga FC futbolisti aizvadīja pirmo koptreniņu pēc atgriešanās no atvaļinājuma.

Pirmdien Riga FC futbolisti aizvadīja pirmo koptreniņu pēc atgriešanās no atvaļinājuma. Komanda bija sadalīta divās grupas. Kamēr daļai no spēlētājiem bija paredzēta medicīniskā pārbaude, otrā grupa galvenā trenera Vladimira Volčeka, viņa palīgu Mihaila Koņeva un Aleksandra Proskurņina vadībā aizvadīja vieglo treniņu Skonto manēžā.

Bez minētajiem speciālistiem treniņu vadīja arī jauns fiziskās sagatavotības treneris Marko Jovanovičs. Līgums ar šo Melnkalnes treneri vel nav noslēgts un par viņa ilgtermiņa pievienošanas Volčeka štābam tiks lemts paris nedēļu laikā.

Nodarbībā piedalījās visi šīs starpsezonas rīdzinieku jaunieguvumi. Antons Kurakins (trenējas ar „lauvām” kopš rudens), Artūrs Zjuzins, Boriss Bogdaškins, Viktors Litvinskis un Vitālijs Smirnovs bija aizņemti kopējā grupā, kamēr Daniils Turkovs pagaidām gatavosies pēc individuālā plāna. Līdzīga situācija arī Sergejam Kožanam, kurš turpina ilgstošo rehabilitācijas kursu pēc smagas traumas. Jāpiemin, ka uz pārbaudes nosacījumiem kopā ar komandu uzsāka trenēties arī virkne jaunu ārzemju futbolistu.

Paredzēts, kā līdz Ziemassvētku pauzei Riga FC vienības spēlētāji uzņems formu Skonto hallē. Jaunais 2017. gads „lauvām” uzsāksies ar vēl vienu sagatavošanās ciklu manēžā, bet janvāra vidū komandai paredzēta divu nedēļu ilga treniņnometni Dubajā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?