Armands Pētersons. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) “Riga” FC mēģinās izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas, kad Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas ietvaros viesos tiksies ar pagājušās sezonas kausa un čempionāta sudraba medaļu ieguvēju ”Jelgavu”. Mača sākums pulksten 18:00. 

Jelgavā spēle risināsies uz dabīgā seguma laukuma, kas būs pirmā rīdzinieku spēle uz zālāja šosezon. Ierasti Jelgavā sezonas sākumā zālāja kvalitāte nav tā labākā, tāpēc jārēķinās ar to, ka būs daudz cīņas un daudz ko izšķirs komandas raksturs.

”Arī pārēja no mākslīgā uz dabīgo segumu nav viegla. Atceros, ka arī pirmajās dienās Dubaijas nometnē bija grūti, jo kājās ātri bija nogurums. Ceru, ka Dubaijas nometne būs palīdzējusi un tagad mums būs vieglāk adaptēties,” tā pirms rītdienas spēles iepriekš izteicās ”Riga” kreisās malas aizsargs Antons Kurakins.

Pēc pārmaiņām treneru korpusā rīdzinieki izcīnījuši divas uzvaras pēc kārtas – 1:0 viesos Rīgas derbijā pret RFS un 2:0 savā laukumā Latvijas kausa izcīņas pusfinālā pret Jūrmalas ”Spartaku”, pret ko zaudējumu kausa ceturtdaļfinālā piedzīvoja mūsējo nākamā pretiniece ”Jelgava”. Izkrišana no kausa izcīņas jelgavniekiem ļauj izvairīties no ļoti saspringta spēļu grafika, bet rīdzinieki pēdējās spēlēs ieguvuši labas emocijas un no noguruma nav ne miņas.

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā ”Jelgava” pirms 6. kārtas piecās spēlēs bija iekrājusi deviņus punktus un atradās otrajā pozīcijā, kamēr mūsējiem astoņi punkti un ceturtā vieta turnīra tabulā. Pret jelgavniekiem pagājušajā sezonā četrās spēlēs viena uzvara, viens neizšķirts un divi zaudējumi. Skaidrs, ka šajā sezonā pret Zemgales komandu gribam tikai un vienīgi pozitīvu bilanci, par ko rūpēties vēlams sākt jau rīt.

Svētdienā spēles sākums Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pulksten 18:00. Ceram uz Jūsu atbalstu arī klātienē, bet tiem, kam tādas iespējas nebūs, turiet īkšķus par rīdziniekiem Sportacentrs.com tiešraidē.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?