Vladimira Volčeka vadīta komanda sestdien, 24. decembrī, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā aizvadīs savu pirmo pārbaudes spēli. Ar šo maču „lauvas” noslēgs pirmssezonas sagatavošanās programmas pirmo ciklu. Spēles sākums pulksten 13.

Pēc divu nedēļu garas treniņnometnes „Riga FC” komandas vadība plāno pārbaudīt kaujas apstākļos galvenokārt tos spēlētājus, kuri komandā ieradušies uz pārbaudes laiku. Viņu vidū vairs nebūs Ganas aizsarga Emanuēla Eli Keke, kurš atstāja „lauvu” treniņnometni un pievienojās RFS klubam, kā arī uzbrūkoša tipa aizsarga Sergeja Šumeiko. Ar šo leģionāru līgums pārtraukts pēc abpusējas vienošanas. Vairāku citu spēlētāju došanās laukumā ir zem jautājuma zīmes, jo pēdējās dienās komandu skāra vīruss.

Pēc spēles ar RFS komandai tika piešķirtas Ziemassvētku brīvdienas. Atsākt treniņus paredzēts 5. janvārī. Līdz 14. datumam „lauvas” turpinās gatavoties Skonto hallē un noslēgs šo posmu ar vēl vienu pārbaudes maču galvaspilsētā pret Klaipēdas „Atlantas”. Savukārt 16. janvārī, kā jau bija pasludināts, rīdzinieki dosies uz Dubaiju, kur vienībai ir paredzēta divu nedēļu gara treniņnometne un trīs draudzības spēles.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?