Džordžs Deivīss. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piektdien, 13. aprīlī, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēli, viesojoties pie allaž azartiskās un gados jaunās ”Metta/LU” komandas. Mača sākums pulksten 19:00, un tiešraidē spēli varēsiet vērot www.shortcut.lv. 

Latvijas čempionāta sākums ”Riga” FC bijis pagalam neveiksmīgs – viesos pret ”Liepāja/Mogo” ielaidām vārtus spēles 93. minūtē un zaudējām ar 0:1, bet otrajā spēlē pret RFS nenoturējām 1:0 pārsvaru, bet 93. minūtē pie rezultāta 1:2 Bogdana Vaščuks izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja pretinieku vārtsargs Kaspars Ikstens.

Pagājušās sezonas 7. vietas ieguvēja ”Metta/LU” sezonas ievadā ar 1:3 piekāpās RFS, savukārt otrajā spēlē atzina čempiones Jūrmalas ”Spartaka” pārsvaru – 0:3.

Pēc diviem zaudējumiem ”Riga” FC iekšienē par kapteini nolemts apstiprināt ukraiņu centra aizsargu Vladimiru Bajenko. ”Tikai smags darbs ir veids, kā varam tikt ārā no sarežģītās situācijas. Nevienu savos zaudējumos nevainojam. Tagad svarīgi ir nenolaist rokas. Pēc spēles visi kopīgi pārrunājām šos zaudējumus. Spriedām, kāpēc tā notika. Tagad strādājam pie kļūdu labošanas. Noskaņojums turpinājumam ir ļoti nopietns. Mēs nebaidāmies ne no viena prietinieka. Zinām savas stiprās puses,” tā iepriekš izteicies Bajenko.

Pret ”Metta/LU” pagājušanā sezonā aizvadījām vairākas sarežģītas spēles un pirmajā tikšanās reizē atspēlējāmies no 0:2 un spējām izraut tikai vienu punktu (2:2). 2. jūnijā savukārt nespējām gūt vārtus un vēlreiz cīnījāmies neizšķirti – 0:0. Labāko spēli pret ”Mettu/LU” demonstrejām 13. augustā, kad izveidojām daudz vārtu gūšanas momentus un sagrāvām pretinieci ar 4:0. Savukārt 14. oktobrī izcīnījām vēl vienu diezgan pārliecinošu panākumu – 2:0.

”Metta/LU” vidējais vecums ir pārliecinoši mazākais Latvijas futbola Virslīgas čempionātā, un komanda allaž izcēlusies ar milzīgu enerģiju, azartu un nepiekāpību, tāpēc gatavojamies spēlei ļoti nopietni, un futbolisti saprot, cik svarīgi piektdienas vakarā ir izcīnīt pirmo uzvaru šosezon.

Piektdien Hanzas vidusskolas laukumā spēle sāksies pulksten 19:00, un tiešraidē maču varēsiet vērot www.shortcut.lv. Futbolisti pirmajās divās spēlēs sajuta lielisku līdzjutēju atbalstu un cer, ka arī spēlē pret ”Mettu/LU” klātienē būs liels skaits ”Riga” FC līdzjutēju. Kopā mēs varam daudz!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?