”Riga” FC dublieri. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Vadoties pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) Izlašu nodaļas 2018. gada kalendārā plāna, laika periodā no 12. līdz 14. februārim pulcēsies vienkopus Latvijas U-19 (2000 dz.g.) izlase, lai aizvadītu treniņnometni Rīgā. Kandidātu sarakstā iekļauti pieci ”Riga FC/Šitika Futbola Akadēmija” futbolisti.

2000. gadā dzimušo futbolistu kandidātu sarakstā iekļauti – Iļja Isajevs, Daniils Moškovičs, Danils Maligins, Vladislavs Čerņikovs un Artjoms Ļevaševs. Apsveicam jaunos futbolistus ar iegūtu iespēju būt starp labākajiem valsts futbolistiem savā vecumā. Tas ir tikai sākums!

Tāpat šīs izlases kandidātu sarakstā ir iekļauts arī 17 gadus vecais Ņikita Skļarenko, kurš pirms vairāk nekā gada no mūsu akadēmijas pārcēlās uz Vācijas klubu ”SpVgg Grun-Weiss Deggendorf Jugend”. Uz Vāciju Ņikita pārcēlās 16 gadu vecumā, bet šobrīd ir bez kluba un trenējas ”Riga” FC dublieru galvenā trenera Mihaila Koņeva vadībā.

Iepriekš jau ziņojām, ka 1999. gadā dzimušo izlases kandidātu sarakstā ir trīs mūsējie – Daniels Pelcis, Viktors Čebotarjovs un Marks Udovičenko.

Jāpiemin, ka 2017. gada novembrī U19 izlase parūpējās par lielu panākumu, iekļūstot UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Elites kārtā, kas Latvijai izdevās pirmo reizi kopš 2008. gada. Latvijas U19 izlase ar 4:0 pārspēja Sanmarīno, cīnījās neizšķirti 0:0 ar spēcīgo Horvātiju, bet ar minimālu 1:2 piekāpās Dānijai, ar ko pietika, lai izcīnītu otro vietu grupā.

Lieliskā rezultāta kaldinātāju pulkā novembrī bija divi ”Riga” FC futbolisti – jau pieminētais aizsargs Pelcis un pussargs Kristers Čudars

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?