Aktieris Arnis Līcītis un sezonas labākais futbolists Armands Pētersons. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC svētdien “Studio69” koncertzālē notika svinīgā ceremonija, kuras ietvaros nosaucām sezonas labākos futbolistus, kā arī pozitīvā gaisotnē atskatījāmies uz šosezon paveikto.

Komanda pēdējo Virslīgas spēli aizvadīja sestdien, kad savā laukumā ar 4:1 apspēlējām Jūrmalas “Spartaku”. Savukārt svētdien mūsu draugu “Studio69” koncertzālē aizvadījām ierasto sezonas noslēguma pasākumā, kurā ne tikai neformālā gaisotnē apspriedām šosezon paveikto un baudījām vairāku mākslinieku priekšnesumus, bet arī sveicām labākos komandas iekšējā vērtējumā.

Nominācijas
Labākais vārtsargs: Roberts Ozols
Labākais aizsargs: Antonijs Černomordijs
Labākais pussargs: Felipe Brisola
Labākais uzbrucējs: Romāns Debelko
Sezonas MVP: Armands Pētersons

Lai gan komanda vēl turpina darbu, svētdien visi kopā pielikām punktu oficiālo spēļu sezonai. Klubam šī bija spilgta sezona, jo ne tikai otro gadu pēc kārtas kļuvām par Latvijas čempioniem, bet skaļi sevi pieteicām arī UEFA Eiropas līgā. Kvalifikācijas turnīrā tikām līdz “play-off” kārtai, atbildes spēlē ar 1:0 Skonto stadionā 7000 tūkstošu skatītāju klātbutnē pieveicām spēcīgo Dānijas klubu “Kobenhavn” un palikām tikai vienu vārtu attālumā no iekļūšanas grupu turnīrā.

Tagad komanda atrodas Kipras pilsētā Pafā, kur piedalīsies četru komandu turnīrā. Pusfinālā 15. novembrī tiksimies ar Krievijas klubu “Rodina”

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?