Armands Pētersons. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums ”Riga” FC aizsarga Armanda Pētersona komentāru par aizvadīto treniņnometni Kiprā, komandas pārliecību, paša veiksmīgo sniegumu, sezonas noslēdzošo daļu un mērķiem, kā arī ”Riga” FC galveno treneri Viktoru Skripņiku.

”Kiprā lielākais iegums bija treniņapstākļi – laiks, laukumi, ēdiens, pilnībā viss. Plus visu dienu varējām pavadīt kopā. Treneri mūs redzēja katru dienu un juta, kas ir tās lietas, pie kurām ir jāpiestrādā. Domāju, tas mums tos pozitīvu atspērienu sezonas noslēdzošajai daļai,” par treniņnometni Kiprā stāsta Pētersons.

Armands arī pastāstīja par sajūtām atgriežoties treniņu režīmā Latvijā. ”Trenēties varbūt patiešām ir nedaudz savādāk, bet pie tā ļoti ātri pierod, un es nesaskatu tajā kaut kādas problēmas vai ko sliktu. Atgriezāmies pirms pāris dienām, esam profesionāļi, tāpēc viss šajā ziņā būs kārtībā. Skaidrs, ka Kiprā lielā karstumā bija citādāk elpot, grūtāk, kājas ātrāk sagura. Viens divi treniņi un arī tur jau bija vieglāk.

Spēcīgāki mēs jūtamies ar katru treniņu, jo, pirmkārt, mentāli visam esam gatavi. Gribam uzvarēt. Laukumi paliek sliktāki, būs vairāk cīņas, un mēs būsim gatavi šai cīņai. Pats jūtos labi, jo treneri mēģina treniņu grafiku saplānot, lai sestdien pret Jelgavu būtu labākajā formā, atlikušas vēl divas dienas. Nav tā, ka domātu par spēlēm pret Ventspili, gatavojamies Jelgavai un tad domāsim tālāk.”

Pašam Pētersonam pēdējais nogrieznis bijis ļoti labs, un futbolistam ir versijas, kāpēc tā. ”Iespējams, ka man palīdzēja meitas piedzimšana. Treneris uzticas, daru to, ko es varu. Cenšos sev sniegtajā laikā izpildīt visas trenera prasības. Pats tiešām jūtos labi. Ir momenti, kad gribas skriet uz priekšu, bet šobrīd esmu adaptējies aizsarga pozīcijā. Ja treneris uzskata, ka esmu noderīgs aizsardzībā, tur arī spēlēju.”

Futbolists neslēpj, ka komandu sezonas izskaņa un svarīgākās spēles nebaida. ”Atmosfēra komandā ir ļoti laba. Esam pieredzējuši spēlētāji, ir spēlēts finālos, ir uzvarēti čempionāti. Domāju, ar to viss būs labi. Zinām, kas ir jāizdara. Pagājušā gada divi fināli iedeva labu pieredzi. Zaudējām, bet atkal esam finālā kausā. Ir vēl viena iespēja beidzot iegūt trofeju un uz to arī virzāmies. Es domāju, ka pārliecība komandā ir lielākā kluba pastāvēšanas vēsturē. Šis posms, kad uzvaram, ir sniedzis lielisku noskaņojumu. Jūtam, ka mākam spēlēt futbolu, viss ir atkarīgs no mums. Tikai mēs paši izšķirsim, vai uzvarēsim. Spēlētāju līmenis ir augsts, leģionāri ir spēcīgi, esam stipri.

Noslēgumā aizsargs pastāstīja, ar ko Viktors Skripņiks atšķiras no citiem treneriem. ”Var redzēt, ka treneris ir ar lielu pieredzi un strādājis labā klubā. Viņš zina nianses. Arī pats kā spēlētājs bija ļoti labs, tāpēc viņš saprot futbolistu mentalitāti. Man ļoti patīk, ka viņam ir eiropeiska domāšana. Treniņi nav gari, bet intesīvi. Darām tieši to, ko mums vajag. Un vēl mentāli viņš sagatavo komandu lieliski. Spēcīgs speciālists. Paldies, ka viņš ir šeit. Ceru, ka uzvarēsim visu, ko varam.”

”Riga” FC nākamo spēli aizvadīs 20. oktobrī Skonto stadionā pulksten 13:00 pret ”Jelgavu”. Biļetes jau tagad variet iegādāties www.bilesuserviss.lv.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?