Armands Pētersons. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēdējo divu spēļu ”Riga” FC labākais futbolists Armands Pētersons komentē izcīnīto uzvaru pret ”Metta/LU”, trīs punktu nozīmi konkrētajā spēlē, kā arī izsaka savas domas par gaidāmo spēli sestdien par ”Jelgavu”. 

”Fiziski jūtos labi. Pēc spēles īstenībā jutos vēl labāk. Fiziski visam vēl ir jāuzlabojas. Galvenais, ka esmu ieguvis pārliecību. Man ļoti svarīgi ir spēlēt. Treneris man labā aizsarga pozīcijā dod uzdevumu pieslēgties uzbrukumiem. Aizvien labāk adaptējos pie spēles šajā pozīcijā,” stāsta Pētersons.

Armandam bija arī viedoklis, kas ir viņa plusi šajā pozīcijā: “Domāju, ka tā ir sapratne ar malējo pussargu. Esmu pats spēlējis tajā pozīcijā, tāpēc aptuveni varu saprast, ko spēlētājs darīs. Spējam iegūt skaitlisko pārsvaru malā. Ir viegli komunicēt.”

”Protams, pēc diviem zaudējumiem bija uztraukums – futbolistiem, treneriem, visiem. Pret ”Mettu” nebija nozīmē kā, bet obligāti bija jāizcīna uzvara. Arī skatītāji mūs aktīvi atbalstīja pirmās divas spēles. Mūsu uzdevums bija viņus iepriecināt. Beidzot sanāca. Ceram, ka tagad izdosies katrā spēlē. Darīsim visu, lai tas izdotos. Tagad iekšienē ir lielāks pozitīvisms. Šim jābūt labam atspērienam sezonas turpinājumam. Tiksim pie nākamajām uzvarām,” turpina Armands.

Aizsargs komentēja savu vārtu guvumu pret “Mettu”: “Pazaudējām bumbu pretinieku laukuma pusē, bet ātri izdevās to atgūt. Labi malā nospēlēja Milans Vušurovičs, es biju palicis uzbrukumā, saņēmu bumbu aptuveni 16 metrus līdz vārtiem, ātri izdevās apstrādāt un situ pa vārtiem. Tāda arī bija doma. Varbūt negaidīju, ka pretinieki tik ātri man pietuvosies, tāpēc izdarīju sitienu ar purngalu.”

”Visiem šī uzvara bija svarīga. Tagad tas uztraukums ir mazinājies. Katrs panākums ir svarīgs, bet pirmā uzvara vienmēr ir īpaša. Iesim tālāk. Pavisam noteikti neesam vājāki kā pagājušajā gadā. Vēl nedaudz pierodam viens pie otra. Svarīgi, lai visiem laukumā ir viena doma, lai ir sapratne. Vairāki leģionāri pievienojās pēdējā brīdī, tāpēc viņi vēl adaptējas. Drīz jau visam jābūt maksimāli labi. Situācija kļūs pozitīvāka,” par atmosfēru komandā stāsta Pētersons.

”Esmu pilnībā pārliecināts, ka nebijām vājāki par pretiniekiem pirmajās divās spēlēs. Kaut kur paši spēles izlaidām. Neizmantojām savas iespējas līdz galam. Nenostrādājām,” tā aizsargs. ”Principā nedomājam par to, kas notika pagājušās sezonas pēdējā spēlē pret ”Jelgavu”. Viņiem ir maz spēlētāju palikuši, arī mums ir izmaiņas. Viss sākas no baltas lapas. Esam izanalizējuši pretinieku spēli. Zinām viņu stiprās un vājās puses,” gaidāmo spēli pret ”Jelgavu” komentē Pētersons.

””Jelgavas” agresivitāte? Tas mūs nebaida. Treneris arī no mums prasa agresīvu spēli. Es domāju, ka mēs būsim pat agresīvāki nekā viņi. Pozitīvā nozīmē,” noslēgumā piebilst labās malas aizsargs.

Maču pret ”Jelgavu” 21. aprīlī aizvadīsim viesos Olaines stadiona mākslīgā seguma laukumā. Šīs spēles sākums paredzēts pulksten 19:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?