Armands Pētersons. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Neizšķirtu 1:1 vērtēju kā negatīvu rezultātu, un tas ir tikai viens izcīnīts punkts,” tā pēc Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēles pret Jūrmalas ”Spartaku” sacīja rīdzinieku futbolists Armands Pētersons.

Pēc spēles ”Riga” FC pussargs Armands Pētersons bija neapmierināts ar sasniegto rezultātu: ”Mums tas bija slikts rezultāts. Pēc kausa un neizšķirta Ventspilī pret Jūrmalas komandu bija vajadzīgi trīs punkti. Neizšķirtu 1:1 vērtēju kā negatīvu rezultātu, un tas ir tikai viens izcīnīts punkts.

Pirmajā puslaikā pretinieki varbūt nebija ievērojami pārāki, taču taktiski pareizāk pret mums nospēlēja. Gaidīja savus momentus un aizsardzībā ļoti kompakti spēlēja. Viņiem ir ātri malēji pussargi, ko arī spēja izmantot. Tādā veidā viņi arī guva vārtus. Otrajā puslaikā pārkārtojām savu spēli un nedaudz arī lauzām cīņas gaitu.

Otrajā puslaikā gribējām ātrāku pārēju no aizsardzības uzbrukumā, ātrāk tikt pāri laukuma vidum. Gribējām vairākas tālās piespēles, bija divi izvirzīti uzbrucēji. Valērijs Šabala vienmēr spēj pacīnīties, spēlējām nedaudz vienkāršāk. Pats taktiski vairāk spēlēju centra pussarga pozīcijā, kā rezultātā vairāk vajadzēja sēsties lejā un strādāt aizsardzībā. Ja neielaidām vārtus, tad nebija slikti,” cīņas gaitu komentēja Pētersons.

Tāpat futbolists komentēja tos, kas pārtraukumā notika komandas ģērbtuvē: ”Treneris pārtraukumā nebija dusmīgs. Teica, ka ir jātic saviem spēkiem. Esot jāturpina savs darbs un, visticamāk, vārti atnākšot, pēc kā arī varēsim cīnīties par uzvaru. Viņš bija mierīgs un mierīgumu centās iedvest arī mums. Mēģinājām lauzt spēli, ne līdz galam izdevās.”

Nākamo spēli ”Riga” aizvadīs 2. jūnijā pulksten 19:30 Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā Rīgā pret ”Mettu/LU”.