Kamēr Latvijas izlases aizvada savas spēles, Latvijas futbola Virslīgas klubs ”Riga” FC smagi strādā Igaunijas pilsētā Pērnavā, kur komandai nedēļu garajā nometnē aizritējusi trešā diena. 

Jau iepriekš ziņojām, ka Kaspars Gorkšs un Oļegs Laizāns šajā nedēļā pievienojušies Latvijas nacionālajai izlasei, bet Vladislavs Kurakins un Viktors Litvinskis devušies palīgā Latvijas U21 komandai. Bet Andrejs Piedels nacionālajā izlasē pilda vārtsargu trenera pienākumus.

Pārējais ”Riga” FC kolektīvs devies uz Igaunijas pilsētu Pērnavu, lai tur aizvadītu nedēļu garu nometni, jo Rīgā diemžēl šobrīd nav iespējas aizvadīt kvalitatīvu treniņprocesu. Slavišas Stojanoviča vadībā komanda trenējas divas reizes, darot visu, lai sezonas atlikušajā daļā mēs visi būtu vēl spēcīgāki. Priecē, ka ar komandu treniņus aizvada arī Artūrs Zjuzins, kurš izlaidis praktiski visu sezonu un ļoti ir pietrūcis šajā sezonā.

Laikapstākļi Pērnavā ir patīkami, treniņbāze lieliska un turpat tuvumā arī jūra, ko futbolisti var baudīt pēc smagajiem treniņiem. Šāda treniņnometne pirms sezonas noslēdzošās daļas ir ļoti svarīga arī, lai vēl vairāk vienotu kolektīvu, un puiši būtu gatavi laukumā cīnīties viens par otru, kas aizvien izteiksmīgāk jau ir redzams pēdējos mačos.

Latvijas futbola Virslīgas turnīrā atlikušas vēl sešas spēles, bet nākamo mačs Latvijā paredzēts 13. septembrī Skonto stadionā Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā pret ”Jelgavu”. Virslīgas tabulā šobrīd ar 27 punktiem ierindojamies trešajā vietā.

Jāpiemin, ka arī Pērnavā mums ir paredzēta viena spēle – 4. septembrī pulksten 16:00 uzsāksim cīņu pret pagājušās sezonas Igaunijas čempionāta uzvarētāju ”Infonet”.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?