Taloča. Foto: Zigismunds Zālmanis, Riga FC

“Riga” FC turpina gatavoties jaunās sezonas sākumam. Rīt komanda pulksten 18:00 aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli Igaunijas pilsētā Pērnavā. “Riga” FC pretinieki būs cita Latvijas čempionāta komanda “Metta”. 

Uz Igaunijas pilsētu Pērnavu “Riga” FC komanda devās jau trešdienas rītā, un Pērnavā šovakar jau aizvadīja treniņu. Jāpiebilst, ka rīt pirms spēles no rīta komandai arī paredzēts treniņš.

Pērnava pēdējos gados kļuvusi par ļoti tuvu vietu “Riga” FC komandai. Regulāri izlašu pārtraukumos uz Pērnavu esam devušies arī iepriekšējos gados, bet šogad šī pilsēta kļuvusi par vienu no galvenajām sagatavošanās procesa vietām pēc koronavīrusa pandēmijas noslēguma Baltijas valstīs.

Līdz šim pēdējo divu nedēļu laikā Pērnavā esam aizvadījuši divas pārbaudes spēles. Pirmajā pārbaudes spēlē pēc ilgāka pārtraukuma cīnījāmies 1:1 ar Jūrmalas “Spartaku”, bet iepriekšējā piektdienā treniņu nedēļu noslēdzām ar neveiksmīgu spēli pret RFS un zaudējumu ar rezultātu 0:2. Pēc šī mača komanda pāris dienas trenējās Skonto stadionā, pirmdien un otrdien darbojoties divreiz dienā.

Mača sākums rīt Pērnavā pulksten 18:00. Jāpiemin, ka “Mettai” šī būs pirmā pārbaudes spēle pēc koronavīrusa pandēmijas.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?