Foto: Riga FC

Latvijas čempione un kausa trofejas turētāja “Riga” FC atgriezusies Rīga no nedēļu ilgas treniņnometnes Igaunijas pilsētā Pērnavā. 

Uz Pērnavu “Riga” FC devās pagājušajā pirmdienā. Igaunijas pilsētu komanda bija iepazinusi jau iepriekšējās sezonās, ne pirmo reizi aizvadot treniņnometni tieši Pērnavā. Arī šajā reizē varam atzīmēt, ka Pērnavā bija viss nepieciešamais labam darbam.

Šajā reizē rīdziniekus lutināja arī laikapstākļi – temperatūrai visas nedēļas garumā turoties ap 30 grādiem, savukārt jūrā ūdens temperatūra sasniedza pat 20 grādus.

Trenējāmies divas reizes dienā, smagi strādājot gan futbola laukumā, gan trenežieru zālē, pēc treniņiem arī spējot izbaudīt lieliskos laikapstākļus un veicot atjaunošanās procesu pie jūras.

Sestdien komanda arī aizvadīja pārbaudes spēli pret komandu, kuras lielāko daļu sastāva veidoja “Riga” FC uz pārbaudi esoši futbolisti. “Riga” FC galvenā komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 5:0, kas gan šajā reizē nebija galvenais, un bez rezultāta sasniegšanas galvenais treneris Mihails Koņevs futbolistiem bija uzstādījis arī citus mērķus.

Šodien komandai ir brīvdiena, bet rīt atsāksim treniņus un gatavosimies 15. jūnija spēlei pret “Liepāju”. Lielāko daļu treniņu aizvadīsim uz Skonto stadiona dabīgā zālāja.

“Riga” FC sastāvs Pērnavā
Vārtsargi: Roberts Ozols, Maksims Uvarenko, Niks Daniels Aleksandrovs
Aizsargi: Antons Kurakins, Elvis Stuglis, Herdi Prenga, Armands Pētersons, Vladislavs Gabovs, Ņikita Skļarenko, Žoels Bopesū
Pussargi: Aleksejs Višņakovs, Ivans Lukjanovs, Tomislavs Šaričs, Stefans Paničs, Felipe Brisola, Minori Sato, Vladislavs Fjodorovs, Marks Petunovs, Vladislavs Čerņikovs, Krišs Andersons
Uzbrucēji: Kamils Bilinskis, Ahmads

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?