Jevgeņijs Perevertailo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam komandu galveno treneru komentārus pēc ”Riga” FC 3:0 uzvaras derbijā pār RFS. Abi treneri neslēpa, ka šajā spēlē visu izšķīra momentu realizācijas procents. 

Jevgeņijs Perevertailo, ”Riga” FC galvenais treneris: ” Šo spēli izanalizēt būtībā nav grūti, jo vārti patiešām maina spēles gaitu un pieeju spēles organizācijai. Mums, protams, kļuva daudz ērtāk no aizsardzības iziet uzbrukumā, jo RFS lieliem spēkiem pārgāja uz mūsu pusi un mums bija iespējas pa brīvajām zonām nokļūt līdz uzbrukumu noslēgšanai. Piekrītu kolēģa uzsvērtajam par savas komandas kļūdām aizsardzībā.

Jā, mums izdevās tās izmantot, arī pateicoties tām, izcīnījām uzvaru. Kopumā gribu atzīmēt, ka RFS ir ļoti laba komanda ar labiem izpildītājiem, bet pret kompaktu aizsardzību vienmēr ir grūti noslēgt uzbrukumus. Tas viss notiek pret dzelžainu pretestību – RFS bija iespējas noslēgt uzbrukumus, bet tas viss notika pret lielu pretestību. Tādēļ mums izdevās neielaist. Un vairāk pat nevis mums izdevās neielaist, bet gan RFS neizdevās iesist. Dzīve turpinās, jāturpina strādāt tālāk, jālabo kļūdas, jāuzlabo uzbrukuma darbību kvalitāte un jāuzlabo drošība aizsardzībā.”

Andrejs Kaļiņins, RFS galvenais treneris: ”Gribētos pateikties abu komandu līdzjutējiem, kuri izveidoja teicamu atmosfēru. Domāju, ka gan futbolistiem, gan skatītājiem bija patīkami atrasties stadionā. Apsveicu “Riga” ar pelnītu un skaistu uzvaru. Kas attiecas uz mums, protams, esam ļoti vīlušies. Vēl vairāk vīlies esmu par to, ka spēles gaitu ietekmēja mūsu rupjas kļūdas aizsardzībā. Derbijs, laba līmeņa spēle labā stadionā, labā laukumā pajuka rupju kļūdu dēļ aizsardzībā. Tādēļ mainījās spēles gaita, pretiniekiem radās iespēja mierīgi koncentrēties aizsardzībai un skriet asos pretuzbrukumos.

“Riga” efektivitāte uzbrukumā bija daudz augstāka nekā mūsu. Uzbrukumu viņiem varbūt arī bija mazāk nekā mums, bet efektivitāte, realizācijas procents bija daudz augstākā līmenī, kas arī izšķīra spēli. Pēc otrajiem vārtiem, pat pēc pirmajiem lieliem spēkiem gājām uz priekšu. Un tā laikam ir mūsu klasiskā kļūda, aizmugurē atstājot lielus plašumus, un šodien aizsargi viens pret vienu situācijās netika galā ar pretinieku uzbrukuma grupu.”

22. jūnijā ”Riga” FC aizvadīs nākamo spēli, kad Skonto stadionā pulksten 19:30 uzsāks cīņu pret ”Jelgavu”, kuru pirmajā aplī uzvarējām ar 3:0.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?