Jevgeņijs Perevertailo un Andris Riherts. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājām Jums Jevgēņija Perevertailo (”Riga” FC) un Andra Riherta (FK ”Metta/LU”) komentārus pēc komandu neizšķirta 0:0 Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē Hanzas vidusskolā Rīgā. 

Jevgeņijs Perevertailo, “Riga” FC galvenais treneris: “Man bija skaidrs, kā aptuveni veidosies spēle, jo “Mettai” ir stabils spēles stils, un tas ir labi, ja komandai ir savs stils. Maniem puišiem bija noteikti uzdevumi – gan uzbrukuma, gan aizsardzības ziņā. Un uzskatu, ka viņi tika galā, neskaitot to, ka nespējām gūt vārtus. Puiši centās iegūt iniciatīvu, viņi tiecās dominēt. Ne visu laiku tas sanāca, taču lielākoties izdevās tikt galā ar uzdevumiem.

Protams, neesmu apmierināts ar rezultātu, jo uzdevums ir uzvarēt katrā spēlē. Domāju, šāds uzdevums ir katrai komandai. Protams, korekcijas ieviesa laika apstākļi – vējš ir sliktākie laika apstākļi futbolam, labāk lietus nekā vējš. Priekšā daudz darba, un tagad mums būs laiks, lai ar to nodarbotos. Nākamā spēle mums tikai 17. jūnijā. Tagad atrotīsim piedurknes un izsmērēsim tās ar netīrumiem. Jāstrādā!”

Tāpat žurnālistiem interesēja, kad laukumā varētu atgriezties trīs potenciāli līderi – Artūrs Zjuzins, Renē Miheličs un Hizirs Apajevs. ”Iespējams, ka 17. jūnijā, kad mums nākamā spēle, viņi visi būs ierindā. Pēc visiem ārstu sākotnējiem slēdzieniem tā vajadzētu būt. Taču, vai viņi būs gatavi funkcionāli, tehniski un taktiski, tas vēl ir jautājums. Zjuzins no 10. jūnija strādās kopējā grupā. Kā viņš sevi apliecinās, to skatīsimies.”

Andris Riherts, “Mettas”/LU galvenais treneris: “Principā spēles gaita neliecināja, ka būs 0:0 – futbols bija diezgan aktīvs, abām komandām bija momenti. Varbūt “Riga” kādā brīdī bija izteiksmīgāka un tika tuvāk vārtiem. Spēlētāji bez maiņām nospēlēja visu 91 minūti – esmu priecīgs, ka nevienu mirkli šajā spēlē neatslābām. Laika apstākļi bija mūsējie – ne jau vēja dēļ, bet temperatūras dēļ. Tā bija diametrāli pretēja nekā bija pagājušajā nedēļā, kad spēlējām pret RFS. Punkts arī ir punkts un ir labāk nekā bija iepriekšējā spēlē. Paldies spēlētājiem!”

Tagad priekšā divu nedēļu pauze, kas saistīta ar Latvijas izlašu spēlēm, bet nākamā spēle Virslīgā 17. jūnijā Skonto stadionā pret RFS. Mača sākums pulksten 17:00.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?