Oļegs Laizāns un Jevgēņijs Perevertailo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Ar lielu prieku varam paziņot, ka žurnālistu un līdzjutēju balsojumā par labākajiem jūnijā Latvijas futbola Virslīgā atzīti ”Riga” FC pārstāvji – galvenā trenera balvu ieguvis Jevgēņijs Perevertailo, savukārt par labāko futbolistu nosaukts Oļegs Laizāns. 

Jūnija mēneša labākā futbolista balvai Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” izvirzīja četrus kandidātus – Oļegu Laizānu un Vladislavu Kurakinu (abi ”Riga” FC), Lašu Šergelašvili (RFS) un Nikolu Boranijaševiču (”Ventspils”).

Biedrība ”Futbola Virslīga” ziņo, ka žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs Laizāns, kurš vien par pāris punktiem apsteidza komandas biedru Kurakinu. ”Ventspils” un RFS futbolisti ieņēma attiecīgi trešo un ceturto vietu.

Jūnijā mums vēl viena balva – labākā trenera balvu ieguvis ”Riga” FC galvenais treneris Jevgēņijs Perevertailo. Oļegs un Jevgēņijs tiks sveikti ar piemiņas balvām un dāvanām 30.jūlijā, kad aizvadīsim Latvijas futbola Virslīgas spēli pret ”Ventspili”.

Iepriekšējā mēnesī ”Riga” FC aizvadīja trīs spēles – 2.jūnijā cīņa ar ”Metta/LU” noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, nākamajās divās spēlēs izcīnītas svarīgas uzvaras pret tiešajiem konkurentiem – vispirms ar 3:0 sagrāvāv RFS (3:0), kam sekoja 1:0 minimāls panākums pret ”Jelgavu”, pateicoties ļoti skaistiem Laizāna vārtiem.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?