Jevgēņijs Perevertailo un Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam galveno treneru Jevgēņija Perevertailo un Pola Ašvorta komentārus pēc Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas spēles, kurā ”Riga” FC viesos spēlēja neizšķirti 0:0 ar ”Ventspils” futbolistiem.

Jevgēņijs Perevertailo, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Man šķiet, ka tikās divas līdzvērtīgas komandas. Gan spēles organizācijas ziņā mazliet līdzīgas, gan arī pēc atsevišķu futbolistu līmeņa esam tuvu. Tāpēc, man šķiet, arī bija abpusēji asa spēle, bija vēlme pēc iespējas ātrāk nogādāt bumbu uz priekšu un ātri uzbrukumu arī noslēgt.

Tomēr abas komandas prata ātri pārslēgties uz aizsardzību, un sanāca spēle bez gūtiem vārtiem. Neskatoties uz to, domāju, spēle iznāca interesanta līdzjutējiem. Protams, bija grūti šodien spēlēt pēc kausa fināla, kur bija 120 minūtes Mūsu gadījumā bija grūti arī tieši psiholoģiski. Uzskatu, ka mani puiši tika galā, pārvarēja sevi un spēja iziet ar pareizu noskaņošanos.”

Pols Ašvorts, ”Ventspils” galvenais treneris: ”Piekrītu, ka spēle bija līdzīga, komandas ir ļoti līdzīgas un bija grūti emocionālā ziņā spēlēt pēc četrām dienām atkal pret komandu, kuru uzvarējām kausa finālā. Bija ļoti grūti, abas komandas viena otru pazīst, visi futbolisti pazīst viens otru. Ir grūti uzvarēt to pašu komandu divreiz četru dienu laikā.

Domāju, tā bija līdzīga spēle ar godīgu rezultātu un abu komandu aizsardzība bija pārāka par pretinieku uzbrukumu. Pašsaprotami, ka šobrīd mums jāpiestrādā pie uzbrukuma, mums ir jāgūst vārti. Pagājušajā gadā [kad “Ventspils” ieņēma trešo vietu – aut.] mums bija visvairāk gūto vārtu turnīrā, bet šobrīd mums par to ir jāpadomā vairāk, jāstrādā vairāk, jāpaanalizē vārtu gūšanas iespējas, kas mums ir bijušas. Turpretī ar aizsardzību un pašatdevi biju apmierināts.”

Nākamo spēli ”Riga” FC aizvadīs 27. maijā RTU stadionā pret Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums paredzēts pulksten 18:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?