Jevgēņijs Perevertailo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums komentārus pirms Latvijas kausa izcīņas finālspēles starp ”Riga” FC un ”Ventspils” komandām. Spēle jau rīt pulksten 20:15 Skonto stadionā!

Jevgēņijs Perevertailo, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Atskatoties uz pusfināla spēlēm pret Jūrmalas ”Spartaku”, jāsaka, ka ceļš līdz finālam bija smags. Pretī bija ļoti organizēta komanda ar labiem izpildītājiem. Mēs tikām galā ar savu uzdevumu un pelnīti iekļuvām finālā.

Man ir zināma Ventspils komanda, bet šajā brīdī nevēlos atklāt akcentus, uz kuriem liksim uzsvaru konkrētajā mačā. Šādās finālspēlēs izšķirošo lomu spēlē komandas cīņasspars un kopības sajūta, un tikai tad seko taktiskie risinājumi un futbolistu individuālā meistarība. Komandas saliedētība ir izšķiroša. Spēlētāji nedrīkst baidīties no kļūdu pieļaušanas, mums ir jābūt pārliecinātiem par saviem spēkiem, jo tam ir visi priekšnoteikumi. Komandā pašlaik ir ļoti laba dinamika.” Treneris īpaši arī uzsvēra skatītāju nozīmi šādā klubam tik ļoti nozīmīgā mača, tāpēc aicināja visus galvaspilsētas klubu atbalstīt klātienē.

Valērijs Šabala, ”Riga” FC uzbrucējs: ”1/4 fināla spēli aizvadījām pret Daugavpils komandu, kas izvērtās salīdzinoši viegla, bet 1/2 finālā pret ”Spartaku” svarīga bija pirmā spēle, kurā izdevās parādīt labu sniegumu. Ātri guvām vārtus, pēc tam pārsvaru dubultojām, bet nespējām iesist trešo bumbu pretinieku vārtos. Jau tad varējām izšķirt likteni divu spēļu summā. Galvenais, ka atbildes spēlē pēc zaudētajiem vārtiem nenolaidām galvas un otro puslaiku sākām ar labu noskaņojumu, kas deva rezultātu.

”Ventspils” ir organizēta komanda ar savu spēles stilu. Viņiem ir angļu treneris, kurš mudina spēlēt agresīvi un ar lielu centrējumu skaitu. Viņiem ir spēcīgi futbolisti cīņai otrajā stāvā. Ventspilnieku futbols nav kombinācijām bagāts, tomēr pret viņiem ir grūti spēlēt. Šādā mačā ļoti svarīgs būs noskaņojums un nebaidīšanās no cīņas. Mums ir uzdevums uzvarēt, bet tas nerada lieku spiedienu, jo pēdējā laikā par sevi esam pārliecinātāki. Mums jāturpina spēlēt savu futbolu!”

Pols Ašvorts, ”Ventspils” galvenais treneris: ”Mēs, protams, ar nepacietību gaidām finālspēli. Jebkurai komandai ir svarīgi sasniegt kausa izcīņas finālu, jo tas ir augsts prestižs un iespēja iegūt trofeju. Vienmēr, kad komandā ienāk jauns galvenais treneris, ir periods, kad komandai viss iet no rokas. Jauns treneris vienībā allaž ienāk ar entuziasmu un citu autoritāti. Tas noteikti pretiniekiem palīdz. Protams, visi grib uzvarēt, un arī es gribu iegūt šo trofeju, tomēr es nedomāju par sevi – es domāju par komandu. Uzvara būtu svarīga visam mūsu klubam.”

Rīt Skonto stadionā spēles sākums paredzēts pulksten 20:15. ”Riga” FC cer uz skaļu atbalstu, lai kopīgi ar saviem līdzjutējiem varētu iegūt pirmo trofeju kluba pastāvēšanas vēsturē. Biļetes meklējiet ”Biļešu serviss” kasēs.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?