Jevgeņijs Perevertailo. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

”Riga” FC galvenais treneris Jevgēņijs Perevertailo pēc neizšķirta 1:1 Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē pret Jūrmalas ”Spartaku” atzīmēja, ka, viņaprāt, spēlētājiem mača ievadā pietrūka pareizās attieksmes, lai jau no pirmajām minūtēm varētu demonstrēt vēlamo sniegumu.

Jevgēņijs Perevertailo, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Manā vadībā pret “Spartaku”, kas ir čempionāta līdere, aizvadījām trešo spēli. Skaidrs, ka šai spēlei no katra futbolista bija nepieciešama īpaša noskaņošanās. Un uzskatu, ka noskaņošanās spēlei ir katra paša futbolista atbildība. Treneris šajā ziņā var tikai palīdzēt, nedaudz uzkurināt. Nesanāca šo spēli sākt ar maksimālu koncentrēšanos, pirmo puslaiku aizvadījām zemā līmenī. Tas galvenokārt bija saistīts ar sliktu spēles disciplīnu.

Neizdevās spēlēt ar pilnu atdevi, jo pārkāpām spēles disciplīnu. Tika veiktas izmaiņas, pārtraukumā spēlētāju darbībās ieviesām korekcijas, un otro puslaiku aizvadījām tā, kā bijām plānojuši aizvadīt visu spēli. Kas attiecas uz iespējām, bija iespējas uzvarēt gan “Spartakam”, gan mums, bet uzskatu, ka neizšķirts ir likumsakarīgs iznākums.”

Perevertailo pēc viena punkta iegūšanas neslēpa, ka komanda nerāda to labāko sniegumu: ”Ir pie kā strādāt. Pirmkārt, pie spēles veidošanas. Jāspēj rezultātu sasniegt ar savu sniegumu laukumā. Tāpat daudz darba vēl ir arī pie spēlētāju individuālas sagatavošanas. Spēlētāju individuālo meistarību var pilnveidot, un mēs centīsimies to izdarīt.”

Mareks Zubs, Jūrmalas ”Spartaka” galvenais treneris: ”Esmu priecīgs, ka nepiedzīvojām vēl vienu zaudējumu pret “Riga”, jo iepriekš kausā zaudējām divreiz. Spēlējām izbraukumā, un tas pret “Riga” vienmēr ir sarežģīti. No vienas puses, esmu apmierināts, ka nezaudējām, bet, ņemot vērā spēli un momentus, domāju, ka mums bija arī daudz iespēju, lai uzvarētu. Nerealizējām iespējas. Pirmajā puslaikā zaudējām pārāk daudz enerģijas. Ņemot vērā mūsu pašreizējo sastāvu, mums trūkst atbalsta no rezervistu soliņa, jo īpaši domāju uzbrūkošos spēlētājus. Šī faniem bija diezgan interesanta spēle, ņemot vērā saulaino sestdienu. Domāju, ka gan mēs, gan viņi zaudējām divus punktus.”

Nākamo spēli ”Riga” aizvadīs 2. jūnijā pulksten 19:30 Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā Rīgā pret ”Mettu/LU”.