Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien Liepājā, ”Daugavas” stadionā Latvijas futbola Virslīgas 22. kārtas ”Riga” FC aizvadīs spēli pret ”Liepāja/Mogo” futbolistiem. Mača sākums Kurzemes pilsētā paredzēts pulksten 18:00 un tiešraidē maču demonstrēs Best4SportTV kanāls. 

Pēdējie četri mēneši bijuši spilgtākie ”Riga” FC vēsturē – izcīnītas 15 uzvaras pēc kārtas (12 Virslīgā, trīs kausa izcīņā), kas ļāvi sasniegt kausa izcīņas finālu un izvirzīties Latvijas čempionāta līderpozīcijās, pie tam Roberts Ozols 11 spēlēs pēc kārtas palika nepārspēts un uzstādīja jaunu vārtsargu rekordu šajā rādītājā Latvijas futbola Virslīgas vēsturē.

Lai arī izdarīts pēdējos mēnešos ir daudz, nekādām svinībām nav pamata un priekšā vēl ir daudzas svarīgas spēles. Pret ”Liepāja/Mogo” šosezon spēlēs trīs reizes – čempionāta ievadā zaudējām ar 0:1, pēc tam savā laukumā vienā spēlē izrāvām 2:2 neizšķirtu, bet pēdējā tikšanās reizē uzvarējām ar 1:0.

”Riga” FC atšķirībā no Liepājas komandas pēdējo spēli aizvadīja pirms dažām dienām, kad Latvijas kausa izcīņā ar 2:1 pieveica ”Metta/LU” futbolistus. Lai gan vairākiem spēlētājiem galvenais treneris Viktors Skripņiks deva iespēju atpūsties, spēļu grafiks ir pietiekami saspringts. Ceturtdien, piektdien un sestdien komanda aizvadīja treniņus Skonto stadionā, bet pēc tam ērti iekārtojās viesnīcā, lai kopīgi turpinātu gatavoties spēlei.

21 spēlē ”Riga” FC izcīnījusi 49 punktus un ierindojas turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. RFS un ”Ventspilij” ir pa 43 punktiem, taču Rīgas komanda nospēlējusi vienu spēli mazāk. ”Liepāja/Mogo” tikmēr turpina cīņu par vietu labāko četrinieku, liepājniekiem 20 spēlēs ir 35 punkti un pagaidām tieši ceturtā pozīcija, kamēr Jūrmalas ”Spartakam” ir 33 punkti.

Daugavas stadionā Liepājā spēles sākums pulksten 18:00! Būsim ļoti priecīgi dzirdēt Jūsu atbalstu klātienē, bet tiem, kam tādas iespējas nebūs, tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?