Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau šovakar pulksten 18:00 Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) ”Riga” aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 20. kārtas spēli, kurā trešo reizi šosezon cīnīsies ar ”Jelgavas” vienību. Ceram uz Jūsu tik pat lielisku atbalstu kā iepriekšējā spēlē! 

Pret Jelgavas futbolistiem 13. septembrī spēlēsim Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, bet Virslīgā komandas divas reizes šosezon jau tikušās. Mačā Jelgavā pretinieki saņēma divas sarkanās kartītes, un mēs uzvarējām ar graujošu rezultātu 3:0, bet Skonto stadionā svinējām minimālu panākumu ar 1:0.

Pēc Slavišas Stojanoviča stāšanās pie ”Riga” FC stūres pēdējos mačos esam demonstrējuši skatāmu futbolu, kas arī bija viens no trenera mērķiem, mainot mūsu komandas sniegumu laukumā. Pēc pāris neveiksmēm ar 4:0 sagrāvām ”Mettu/LU”, bet pēdējā mačā pret RFS pie minimāla 1:0 pārsvara nespējām realizēt vairākas lieliskas iespējas, pēc kā Andris Treimanis saskatīja momentu, kurā noraidīt no laukuma Oļegu Laizānu, un RFS izrāva neizšķirtu 1:1.

”Jelgava” pēc galvenā trenera atlaišanas un šķiršanās no dažiem potenciālajiem komandas līderiem neaizvada to labāko posmu sezonā. Pēdējo uzvaru jelgavnieki izcīnījuši 17. jūnijā Jelgavā, kad ar 2:0 pieveica ”Metta/LU”. Turpinājumā komanda piedzīvojusi četrus zaudējumus un divas reizes spēlējusi neizšķirti. Jāpiemin gan, ka lielākā daļa zaudējumu bijuši minimāli.

”Riga” FC šobrīd ar 24 punktiem ierindojas ceturtajā vietā turnīra tabulā. Tikpat ir arī trešajā vietā esošajai ”Ventspilij”, kurai vēl viena spēle rezervē. ”Liepāja” ar 27 punktiem un arī vienu aizvadītu spēli mazāk ir otrajā vietā, bet līdere joprojām ar 31 punktu ir Jūrmalas ”Spartaks”. ”Jelgava” līdz šim iekrājusi 18 punktus un atrodas sestajā vietā septiņu komandu konkurencē.

Situācija turnīra tabulā ir tāda, ka katrā spēle ir izšķiroša un punktus nevēlas zaudēt neviena no vienībām. Rīt ZOC, Jelgavā spēles sākums pulksten 18:00. Ceram arī ”Riga” FC līdzjutējus tribīnēs sagaidīt lielā skaitā! Jūsu atbalsts mums ir ļoti svarīgs! Tiem, kas spēli nevarēs apmeklēt klātienē, to būs iespēja vērot portālā Sportacentrs.com.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?