Ritvars Rugins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) Riga FC būs iespēja izvirzīties Latvijas futbola Virslīgas tabulas 1. vietā. Pulksten 19:00 spēle pret Valmiera Glass ViA. Tiešraide Best4SportTV!

“Valmiera Glass ViA” pirmajā aplī negaidīti sarūgtināja Latvijas čempioni “Riga” FC, RTU stadionā izcīnot minimālu uzvaru ar 1:0. Tā bija viena vājākajām spēlēm “Riga” FC izpildījumā šajā sezonā. Tamaza Pertijas vadītā komanda visas spēles gaitā demonstrēja ļoti pašaizliedzīgu un disciplinētu sniegumu, izcēlās bijušie “Riga” FC futbolisti Ēriks Punculs, Boriss Bogdaškins un Krišs Kārkliņš, un rīdzinieki bija spiesti samierināties ar palikšanu bez punktiem.

Pēdējo kārtu rezultāti, iespējams, pat nedaudz negaidīti ātri ir pavēruši iespēju atgriezties “Riga” FC pirmajā pozīcijā jau pēc šīs kārtas. Līdere RFS nav spējusi gūt vārtus četras spēles pēc kārtas, un šīs galvaspilsētas komandas pārsvars turnīra tabulā ir vairs tikai divu punktu izteiksmē, proti, “Riga” FC uzvaras gadījumā čempione šovakar izvirzīsies pirmajā vietā.

Aprīlis un maijs ir mēneši, kuros visām komandām Virslīgā ir ļoti sarežģīts spēļu grafiks, tāpēc nav bijis iespēajams izvairīties no savainojumiem un ļoti svarīga ir atjaunošanās starp spēlēm. Pozitīvi, ka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisijas pēdējā sēdē pēc “Riga” FC iesnieguma tika pieņemts lēmums samazināt diskvalifikāciju “Riga” FC pussargam Felipem Brisolam, un Brazīlijas futbolists varēs spēlēt jau šovakar.

“Riga” FC aizvadītajā nedēļā trenējās gan RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā, gan pie saviem sadarbības partneriem lieliskajā fitnesa klubā “Global Fitness”. Nedēļas vidū kopīgi arī lieliski pavadījām laiku “Jurmala Golf Club&Hotel”, vēl vairāk stiprinot jau tā draudzīgo komandas kolektīvu.

Šovakar spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) paredzēts pulksten 19:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?