Jau šovakar, pulksten 19:00, Skonto stadionā Rīgā pēc gandrīz trīs nedēļu pārtraukuma ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas spēli. 11. kārtas ietvaros rīdzinieki savā laukumā uzņems ”Jelgavu”. Aicinām visus futbola atmosfēru baudīt klātienē! Tiekamies tribīnēs!

Pēdējo spēli pirms pārtraukuma Latvijas čempionātā nospēlējām 27. maijā, kad Skonto stadionā pietiekami pārliecinoši ar rezultātu 1:0 pieveicām ”Metta/LU” futbolistus. Pēc tam bija izlašu pārtraukums, kurā uz U21 izlasi devās Antonijs Černomordijs, Viktors Litvinskis un Krišs Kārkliņš, bet nacionālajā izlasē spēlēja Vladislavs Gabovs, kurš arī kļuva par Baltijas kausa uzvarētāju. U21 izlase pēc uzvaras pret igauņiem viesos diemžēl zaudēja Lietuvai.

”Riga” FC tikmēr bija pāris brīvas dienas, pēc kā atsākās ļoti nopietni treniņi, lai veiksmīgi sagatavotos čempionāta turpinājumam. Bija treniņi Skonto stadiona un Upesciema dabīgā seguma laukumos. 9. jūnijā bija paredzēta pārbaudes spēle ar Lietuvas čempioni Marijampoles ”Sūduva”, bet pretinieki sastāva problēmu dēļ lūdza spēli atcelt, kā rezultātā formātā 3×30 minūtes uzspēlējām savā starpā.

Pret ”Jelgavu” šajā sezonā aizvadīta viena spēle, un tas notika 21. aprīlī Olaines stadiona mākslīgā seguma laukumā, kad pirmos vārtus ”Riga” FC rindās guva ukraiņu centra pussargs Valērijs Fedorčuks, un ”Riga” FC izcīnīja minimālu uzvaru ar rezultātu 1:0. Jāpiebilst, ka pie ”Jelgavas” komandas stūres pavisam nesen stājies bijušais Latvijas izlases galvenais treneris un viens no visu laiku labākajiem Latvijas uzbrucējiem Marians Pahars, un tieši pret ”Riga” FC Marians aizvadīs pirmo spēli Virslīgā ”Jelgavas” galvenā trenera amatā.

Turnīra tabulā šobrīd situācija nav tā labākā, bet čempionātā vēl ir 18 spēles, lai to labotu. Šobrīd ar 16 punktiem desmit spēlēs ”Riga” FC ierindojas piektajā vietā. ”Jelgava” gan ir vēl zemāk – sestā vieta ar astoņiem punktiem. Ceturtajā vietā ar 18 punktiem ir ”Liepāja/Mogo”, bet trešo pozīciju ieņem Jūrmalas ”Spartaks” (19). Nedaudz tālāk pašlaik atrauties ir izdevies čempionāta līdervienībām ”Ventspilij” (22) un RFS (25).

Mača sākums šovakar Skonto stadionā Rīgā paredzēts pulksten 19:00. Ļoti ceram uz Jūsu skaļu atbalstu, lai kopīgi varam cīnīties par uzvaru! Biļetes cena uz šo spēli būs 5 eiro, savukārt bērniem līdz 12 gadiem, studentiem un invalīdiem biļete par puscenu – 2,5 eiro. Savukārt tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV Extra kanāls, ko variet atrast www.shortcut.lv.