Aleksejs Višņakovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt pēc divu nedēļu pārtraukuma atsāksies Latvijas futbola Virslīgas spēles, un “Riga” FC 17. kārtas spēlē viesos tiksies ar “Liepāju”. Mača sākums pulksten 19:00. Tiesraide Best4SportTV.

Pēdējo spēli pirms izlašu pārtraukuma “Riga” FC aizvadīja 1. jūnijā, atklājot sezonu uz Skonto stadiona dabīgā seguma laukuma. “Riga” FC sasniedza desmitgades rekordu spēļu apmeklētībā Latvijas Virslīgā (3241), vienlaicīgi uzstādot arī kluba rekordu, savukārt pašā spēlē rīdzinieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 2:0, izvirzoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.

“Liepājai” sezonas pirmā daļa nav bijusi tā labākā, pirmā apļā savstarpējā spēlē atzīstot arī “Riga” FC pārākumu, kad rīdzinieki RTU stadionā uzvarēja ar 1:0, vienīgos vārtus gūstot Brazīlijas pussargam Felipem Brisolam.

Kopš tā laika Kurzemes komandā gan daudz kas ir mainījies, par komandas galveno treneri sākot strādāt pieredzes bagātajam speciālistam Aleksandram Starkovam. Tāpat komanda atbrīvojusies no vairākiem spēlētājiem. 14 spēlēs liepājniekiem ir piecas uzvaras, divi neizšķirti un septiņi zaudējumi, kas dod septīto vietu deviņu komandu konkurencē.

Pārtraukumā “Riga” FC vienu nedēļu pavadīja Igaunijas pilsētā Pērnavā, kur trenējas divas reizes dienā. Šonedēļ “Riga” FC futbolisti lielāko daļu treniņu aizvadīja Skonto stadionā, lai veiksmīgi sagatavotos sestdienas spēlei, kas notiks uz Daugavas stadiona dabīgā seguma laukuma Liepājā.

Mača sākums rīt paredzēts pulksten 19:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Best4SportTV kanālā, bet mēs ceram uz skaļu Jūsu atbalstu arī klātienē.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?