Vladislavs Gabovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Slokas stadionā Jūrmalā ”Riga” FC pēc divu nedēļu pārtraukuma aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas spēli. 21. kārtas ietvaros rīdzinieki viesos stāsies pretim Jūrmalas ”Spartakam”. Mača sākums pulksten 14:00, un tiešraide būs vērojama Best4SportTV kanālā.

Pēdējo spēli Latvijas futbola čempionātā nospēlējām 1. septembrī, kad pēc sarežģīta pirmā puslaika ar rezultātu 3:0 pieveica pastarīti ”Valmiera Glass/ViA”. Tā bija ”Riga” FC 11. uzvara pēc kārtas, pie tam šajā laikā pretiniekiem ne reizi neizdevās pārspēt ”Riga” FC vārtsargu Robertu Ozolu, kurš vēlāk ieguva arī augusta labākā futbolista balvu, kamēr par čempionāta konkrētā mēneša labāko treneri atzina mūsu komandas galveno treneri Viktoru Skripņiku.

Kamēr Latvijas nacionālo izlasi pārstāvēja Vladislavs Gabovs, Ivans Lukjanovs un Deniss Rakels, bet U21 izlasē cīnījās Antonijs Černomordijs un Krišs Kārkliņš, pārējie devās uz piecu dienu garu treniņnometni Igaunijas pilsētā Pērnavā, kur pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar Tallinas ”Levadia”. Jāpiemin, ka uz pēdējiem treniņiem Pērnavā pievienojās arī jau pieminēti Gabovs, Lukjanovs un Rakels.

Pret Jūrmalas ”Spartaku” šosezon esam aizvadījuši trīs spēles, visās izcīnot uzvaras. Latvijas čempionātā abās spēlēs izcīnījām minimālu panākumu ar 1:0, bet pārliecinošāko spēli demonstrējām Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, kad guvām trīs vārtus un uzvarējām ar 3:1. Jūrmalnieki šonedēļ paziņoja par pieredzējušu Lietuvas un Krievijas futbolistu piesaisti, un, iespējams, abi būs gatavi spēlēt jau sestdien.

No ”Riga” FC futbolistiem U21 izlases pirmajā spēlē pret Ukrainu nelielā savainojumā iedzīvojās Krišs Kārkliņš, bet pārējie kopš trešdienas trenējas kopējā grupā un ir gatavi doties cīņā pret ”Spartaku”. Pēc atgriešanās no Pērnavas rīdzinieki aizvadīja divus treniņus Skonto stadionā. Komandā valda liela atmosfēra, visi viens otru atbalsta un ir jūtama milzīga vēlme turpināt panākumu sēriju, lai turpinātu ceļu pretim saviem galvenajiem sezonas mērķiem.

Šobrīd turnīra tabulā ”Riga” FC ar 20 spēlēs izcīnītiem 46 punktiem ir čempionāta līdervienība, RFS seko ar 43 punktiem, taču šai galvaspilsētas komandai ir par vienu aizvadītu spēli mazāk. ”Ventspils” ir trešā ar 40 punktiem, un tad seko jūrmalnieki, kuri iekrājuši 33 punktus, bet tikai par vienu mazāk ir ”Liepāja/Mogo”.

Rīt spēles sākums Slokas stadionā Jūrmalā pulksten 14:00. Tiešraidē spēli būs iespējams vērot Best4SportTV kanālā, bet mēs ļoti ceram uz skaļu Jūsu atbalstu arī klātienē!