Jevgeņijs Perevertailo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc neveiksmīgas pēdējās spēles Latvijas futbola Virslīgas turnīrā ”Riga” FC pēc abpusējas vienošanās pārtrauc darba līgumu ar līdzšinējo komandas galveno treneri pieredzējušo krievu speciālistu Jevgēņiju Perevertailo. 

62 gadus vecais Perevertailo sezonas sākumā galvenā trenera amatā nomainīja citu Krievijas treneri Vladimiru Volčeku, bet pirms Jevgeņija oficiālas pievienošanās Rīgas komandai galvenā trenera vietas izpildītāja amatu ieņēma Mihails Koņevs.

Komandai pēc trenera nomaiņas bija labs posms, kura laikā iekļuvām Latvijas kausa finālā un Latvijas futbola Virslīgā izcīnījām divas uzvaras pēc kārtas. Pirms kausa fināla ar 0:2 zaudējām ”Liepājai/Mogo”, kam sekoja sāpīgākais zaudējums kluba pastāvēšanas vēsturē – pēcspēles sitienu sērijā pret ”Ventspili”, kā rezultātā šosezon neieguvām iespēju piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

”Riga” FC mērķis Virslīgas turnīrā neapšaubāmi ir galvenā trofeja un zelta medaļas. Pēdējā spēlē uzvarot ”Liepāju/Mogo”, bija iespēja atrauties no trešās vietas sešu punktu attālumā un izrauties pirmajā pozīcijā. Pēc laba pirmā puslaika (0:1) pavisam spēle pazuda otrajā daļā un piedzīvojām zaudējumu ar 1:2. Tādējādi šobrīd ar 20 punktiem esam trešajā vietā (tikpat punktu liepājniekiem), bet ”Spartakam” par diviem punktiem vairāk, pie tam divas spēles rezervē.

Pēc abpusējas vienošanās esam nolēmuši pārtraukt darba attiecības ar pieredzējušo Krievijas treneri Perevertailo, kurš ilgus gadus strādājis Krievijas Nacionālajā līgā, bet pirms pievienošanās ”Riga” strādāja Krievijas Premjerlīgā. ”Riga” FC pateicas Jevgēņijam par ieguldīto darbu un novēl veiksmi trenera karjeras turpinājumā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?