Sezonā 2011./12. Linels Kitambala pārstāvēja Ligue 1 komandu “Saint-Etienne”. Foto: sofoot.com

31.01.2017. / Preses dienests

 

„Riga FC” kluba vadība un treneru korpuss nolēma nepiedāvāt pilnvērtīgus līgumus pārbaudāmajiem leģionāriem Linelam Kitambala un Āronam Mbimbe. Abi futbolisti atstāja komandas nometni.

Kitambala ir 28 gadus vecs franču uzbrucējs ar iespaidīgo CV. Slavenā „Auxerre” akadēmijas audzēknis savulaik paspēja atzīmēties savas valsts U-21 izlasē (4 spēles / 1 vārti) un aizvadīja vairāk nekā simts spēles Ligue 1 un Ligue 2 klubos. Kitambala rīdziniekiem pievienojās Dubaijas treniņnometnes laikā un piedalījās divos pārbaudes mačos. Spēlē ar Zalcburgas „Red Bull” uzbrucējs otrā puslaika vidū nomainīja Andreju Kovaļovu, savukārt pret „Astanu” dabūja nospēlēt noslēdzošās 25 minūtes (nāca Armanda Pētersona vietā).

Centrālais aizsargs Mbimbe (27), kura kontā ir septiņas spēles Kamerūnas izlasē, arī pievienojās komandai AAE. Viņš piedalījās mačā pret Austrijas čempionvienību (otrajā puslaikā kopā ar Henrī Ndongu veidoja centrālo aizsargu duetu) un nospēlēja 20 minūtes pret „Astanu”.

„Lauvas” atsāks gatavošanos sezonai sestdien, bet 7. februārī Skonto hallē Virslīgas Ziemas kausa ietvaros tiksies ar „BFC Daugavpils”.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?