Foto: Krylya Sovetov

“Riga” FC pussargs Stefans Paničs sniedzis savu komentāru par pavadīto laiku pēc sezonas noslēgumā, atgriešanos Rīgā un treniņnometni Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī, pastāstot arī par spēli pret Krievijas Premjerlīgas klubu ”Krylya Sovetov”.

”Atvaļinājums bija lielisks. Šis bija pirmais atvaļinājums, kurā visu pusotru mēnesi varēju būt priecīgs, jo ar komandu kļuvām par čempioniem un ieguvām kausa trofeju. Laiku pavadīju kopā ar savu ģimeni Serbijā, nekur citur nemaz nedevos. Mājas ir labākā vieta, kur pavadīto brīvo laiku. Satiku savus bērnības draugus,” stāsta serbu pussargs Paničs.

Serbs atklāja, ka pirms došanās uz Rīgu jau bija atsācis treniņus: “Kādas divas nedēļas pirms atgriešanās komandā sāku trenēties, skrēju, lai ierastos gatavs strādāt. Protams, ne labākajā formā, jo tas arī nav labi. Bija patīkami ierasties Rīgā un atkal satikt komandas biedrus, jo visi tiešām forši čaļi. Ir futbolisti, kuri ir pametuši komandu, bet pagājušajā gadā bijām kā ģimene. Ir patīkami trenēties, jo zinām, ka mums kopā viss ir iespējams.”

”Abū Dabī esmu pirmo reizi. Komandai šeit ir visi nepieciešamie apstākļi, lai trenētos. Līdz sezonas sākumam būsim pilnībā gatavi. Izdarīsim labu darbu, lai tā būtu. Šobrīd regulāri trenējamies divas reizes dienā, pirms spēles ir viens treniņš. Viss ir kārtībā. Protams, ka ir nogurums, smaguma sajūta, bet šajā posmā tā ir jābūt. Kurš visbiežāk dodas uz masāžām? Armands! Katru dienu! Darko par to nav priecīgs, vai ne? Pavisam nē, to var redzēt mūsu ”Whatsapp” grupā,” turpina Stefans.

Pussargs izteicas savas domas par aizvadīto spēli pret ”Krylya Sovetov”: “Pirmās 15 minūtes aizvadījām tiešām labi, pēc tam bija neliels spiediens no viņu puses, taču bez vārtu gūšanas momentiem. Pirmajā puslaikā varējām gūt divus vārtus, pietrūka veiksmes. Otrajā puslaikā bija daudz maiņas, mainījām pozīcijas. Piedzīvojām pirmo zaudējumu pēc vairāku mēnešu pārtraukuma. Ceru, ka pavisam drīz atgriezīsimies uz uzvaru takas. Spēlēt 28 grādu temperatūrā bija patiešām sarežģīti, jo gan Serbijā, gan Rīgā temperatūra ir mīnusos. Abū Dabī ir perfekts laiks, vakar vienkārši bija karstākā diena līdz šim. Karsti, bet viss ir kārtībā, labāk nekā trenēties sniegā.”

”Viesnīcā bez trenažieru zāles ir arī baseins, atpūtas iespējas, blakus ir iepirkšanās centra, bet laika nav daudz. Trenējamies divas reizes dienā, tāpēc izmantojam katru iespēju vienkārši atpūsties. Atpūtai pietiek ar baseinu. Varbūt kādu dienu būs vairāk laika nedaudz apskatīt arī pilsētu,” piebilst Paničs.

29. janvārī Dubaijā spēlēsim pret Āzijas superklubu ”Guangzhou Evergrande” (Ķīna). ”Ceru, ka viņi spēlēs labākajā sastāvā, lai varam saprast, kādā stāvoklī šobrīd esam. Viņiem ir slavens treneris [Fabio Kanavāro], kurš kādreiz bija labākais aizsargs. Mums nav jābaidās. Kiprā pēc sezonas uzvarējām Kipras tā brīža līderi Limasolas AEL, ar Ufu bija laba spēle. Mēs noteikti nebaidāmies, taču respektējam pretinieku. Pēc divām dienām redzēsim, kāda spēle izvērtīsies.”

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?