Pēc lieliskiem diviem gadiem noslēgusies Riga Football Club un horvātu pussarga Tomislava Šariča sadarbība! Šo divu gadu laikā Tomislavs bija stabila komandas vērtība! Lielisks futbolists un cilvēks! Tomi Rīgu pamet ar diviem čempiontituliem un vienu triumfu kausa izcīņā! 

Tomislavs “Riga” FC pievienojās 2018. gada vasarā, un ātri kļuva par vienu no komandas līderiem laukuma vidusdaļā. 2018. gadā Tomislavs aizvadīja 14 spēles Virslīgā, četras spēles Latvijas kausa izcīņā un divas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā. Tomislavs pirmo reizi kļuva par Latvijas čempionu un ieguva arī Latvijas kausa trofeju.

2019. gadā Tomislavs Latvijas futbola Virslīgā nospēlēja 20 spēles, guva divus vārtus un nopelnīja četrus brīdinājumus. Tomislavam arī viena spēle Latvijas kausā, divas spēles UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā un trīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā. 2019. gadā Tomi otro reizi karjerā kļuva par Latvijas čempionu.

2020. gada vasarā beidzas Tomislava līgums, un abas puses ir vienojušās, ka sadarbību neturpinās. “Riga” FC saka lielu paldies Tomislavam par ieguldīto darbu, milzīgu cīņassparu un pozitīvu attieksmi šo divu gadu laikā. Vēlam Tomislavam lielus panākumus karjeras turpinājumā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?