Oļegs Timofejevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC pēc abpusējas vienošanās ar futbolistu pārtraukusi darba attiecības ar pēdējo divu gadu komandas labās malas aizsargu Oļegu Timofejevu. Paldies, Oļeg, par pavadītajām sezonām mūsu kluba sastāvā un veiksmi turpmākajā karjerā. 

28 gadus vecais Daugavpils futbola audzēknis ”Riga” FC pievienojās 2016. gadā pirms kluba pirmās sezonas Latvijas spēcīgāko komandu sabiedrībā. Pirmajā sezonā Oļegs bija viens no galvenajiem mūsu komandas aizsardzības balstiem un neapšaubāmi viens no labākajiem labās malas aizsargiem visā Virslīgā.

2016. gada sezonā Timofejevs piedalījās 27 Virslīgas spēlēs, visas uzsākot pamatsatāvā un gūstot arī vienus vārtus. 2017. gadā Oļegs par vietu sastāvā cīnījās ar 1997. gadā dzimušo Viktoru Litvinski, bet sezonas beigu daļā vairāk spēlēja tieši Oļegs. Kopumā Virslīgā iepriekšējā sezonā Oļegam 16 spēles, no kurām 14 pamatsastāvā. Aizsargam arī viena dzeltenā kartīte.

Šajā starpsezonā pēc abpusējas vienošanās ar Oļegu esam nolēmuši pārtraukt līgumu. Vēlamies pateikties Oļegam par pašatdevi šo divu gadu laikā. Oļeg, veiksmi futbolista karjeras turpinājumā! Lai viss izdodas!

Iepriekš jau rakstījām, ka 2018. gada sezonā ”Riga” FC sastāvā vairs nebūs leģionāru Džordžes Šušņara un Deivida Adija, kā arī gados jaunā Latvijas vārtsarga Vjačeslava Kudrjavceva.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?